Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
4 Elements II gra
3.4817987152034
467

4 Elements II

Playrix Entertainment Company nigdy nie próżnują żeby pokazać nam kolejne, niezapominalne gry. Tym razem gorąco zapraszamy Cię do wypróbowania "4 Elements II", produkcji typu Dopasuj3, która opiera się na życiu wróżek. Świat Baśni znowu znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie! Aby być w stanie pomóc pięknym i dobrym wróżkom, będziesz musiał odzyskać cztery rozdziały magicznej księgi. Cztery czajodziejki żywiołów- Wody, Ognia, Powietrza oraz Ziemi, czekają na Twoją pomoc. Podobieraj wszystkie wydarzenia oraz akcje w poprawny sposób, tak, aby być w stanie przywrócić szczęście oraz pokój do Świata Baśni. Wydawcy tej gry zrobili wszystko, co znajduje się w ich mocy, aby zwrócić Twoją uwagę na tą produkcję oraz zawartą w niej przewspaniałą grafikę. Wygląda na to, że nie ma nawet na co tutaj narzekać!

4 ELEMENTS II RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Świetne wiadomości dla wszystkich fanów gier match-3! Deweloperzy z Playrix Entertainment w końcu zachwycili nas swoim nowym projektem pt. 4 elements 2! Długo czekaliśmy, ale efekt był tego wart. To dobry przykład na to, jak dobry powinien być sequel. Pozostaje podobny do oryginału, jednak w naturalny sposób zachwyca nowymi cechami i elementami. Dodane cechy wystarczyły by uczynić z gry świetny nabytek. Gra jest doskonale dopracowana, począwszy od pięknej, kolorowej i przejrzystej grafiki, która czyni grę nie tylko zabawną, ale także piękną wizualnie, aż do zdumiewających i przyjemnych dźwięków. Jest tu dużo dzwonków i gwizdów, które przybliżają nas do przedmiotów w tle. Wszystko jest dobrze przemyślane i idealnie zbalansowane. Tą grę trzeba pokazać każdemu deweloperowi, który twierdzi, że nie ma nowego życia w starych i dobrze znanych gatunkach gier... Read more

Głównym wątkiem gry jest źle rzucony urok, który pozbawia cztery wróżki elementów ich magicznych mocy. Magiczne królestwo pogrąża się w mroku a ty masz być jego bohaterem. Musisz odzyskać magiczną księgę i uratować wróżki zanim będzie za późno.

Gra niesamowicie zabawna, zachwycająca i zupełnie nie nudna. Kolorowa, zdumiewająca grafika, miłe postacie, mnóstwo bonusów, dobra fabuła, świetne podkłady głosowe, zabawne mini-gry. Jest tu także dużo akcji i aż 96 poziomów. Jest tu dużo przerw w grze , podobnie jak w poprzedniej części, z bonusowym doładowaniem, które odblokowuje się po dopasowaniu określonych kolorów do wybuchu, zamiana itd.

Playrix wykonało kawał świetnej roboty, której koniecznie trzeba dać szansę! Istnieje możliwość, że zaraz po zakończeniu gry pomyślisz, ze 4 elements 2 jest najlepszą grą match-3 w jaką przyszło ci grać!