Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Find Your Own Way Home gra
3.1428571428571
7

Find Your Own Way Home

Jesteś gotów, aby odnaleźć swoją drogę do domu?! Wraz z Ruby, główną bohaterką gry "Find Your Own Way Home" odkrywasz zniknięcie legendarnego lidera grupy rockowej, REO Speeddwagon. Debiut ich płyty już dzisiaj i Ruby omawia z Entertainment Now szczegóły trasy koncertowej. Wszystko zapowiada się dobrze; świetny album, koncert na plaży... Jednak Kevin Cronin, lider grupy, przepadł bez śladu i Ruby wszczyna śledztwo. Tylko Ty możesz pomóc jej odszukać Kevina!

FIND YOUR OWN WAY HOME ZRZUTY EKRANU

FIND YOUR OWN WAY HOME RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Oto nowo-powstała gra ukrytych przedmiotów, “Find Your Own Way Home”, stworzona przez firmę Curious Sense. Jej fabuła przedstawia historię zespołu, którego lider pewnego dnia znika niespodziewanie... Read more

Jak można się domyślić - chodzi o ukryte przedmioty, łamigłówki i mini gry. Tym razem jednak nie rób sobie nadziei, gdyż tej grze na[rawdę daleko jest do doskonałości. Wszystko zaczyna się od zaginięcia lidera grupy rockowej, którego odszukanie jest Twoją misją. Rozpoczniesz od poszukiwania ukrytych przedmiotów, które znajdują się w rozmaitych miejscach. Większość scen, szczerze mówiąc, wygląda jak kiepsko wykonany komiks, w związku z czym przedmioty są trudne do znalezienia. Wiele mini gier - choć nie wszystkie - związane są z tworzeniem muzyki, jak na przykład aranżowanie plików audio, czy powtarzanie rytmów wygrywanych na perkusji. Na szczęście zadania te nie wymagają uzdolnień muzycznych i zawsze możesz je pominąć. Ponieważ muzyka pochodzi w REO Speedwagon, fani zespołu będą mieli szansę na zdobycie nie tylko zdjęć piosenkarzy, ale także kilku ich utworów.

System podpowiedzi jest bardzo urozmaicony i możesz korzystać z niego w każdym trybie. Podpowiedzi szybko się odświeżają, więc jeśli nie zauważyłeś poprzedniej podpowiedzi, zawsze możesz spróbować ponownie. Nie ma kar za klikanie, więc możesz szukać uważnie lub korzystać z metody prób i błędów. Niestety, te ułatwienia nie ratują gry “Find Your Own Way Home” przed byciem totalną porażką. 

Oprawa graficzna gry jest bardzo uboga i na niczym nie da się zawiesić oka. Kolory są rozmyte i od patrzenia na nie bolą oczy. Gdyby twórcy włożyli więcej wysiłku w grafikę, gra z pewnością byłaby bardziej atrakcyjna. Bez tego, gra “Find Your Own Way Home” pozostawia naprawdę wiele do życzenia.