Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fear For Sale: Nightmare Cinema gra
2.75
4

Fear For Sale: Nightmare Cinema

Odkryj tajemnice mrocznego teatru w nowej grze ukryte obiekty zatytułowanej Fear For Sale: Nightmare Cinema. Musisz zbadać sprawę związaną ze zniknięciem widowni. Wszyscy ludzie zniknęli po obejrzeniu przedstawienia w teatrze. Do ciebie należy odnalezienie widowni. Użyj sprytu by poznać sekret starego teatru i postaraj się uciec zanim ekran stanie się czarny. Pobierz zachwycającą grę HO Fear For Sale: Nightmare Cinema już dziś, całkiem za darmo!

FEAR FOR SALE: NIGHTMARE CINEMA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FEAR FOR SALE: NIGHTMARE CINEMA

FEAR FOR SALE: NIGHTMARE CINEMA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

„Chodźmy do kina!” Jak często słyszymy tak kuszące propozycje? Nie ma nic lepszego niż zebranie paczki przyjaciół i spędzenie razem czasu oglądając jakiś niezwykły hit. EleFun Games postanowiło zmienić to wspaniałe doświadczenie w prawdziwy koszmar w swojej nowej grze zatytułowanej Fear For Sale: Nightmare Cinema. To trzecia cześć słynnej serii Fear For Sale. Zajmijcie miejsca i niech magia filmy zachwyci cię w naszej recenzji... Read more

Fabuła Fear For Sale: Nightmare Cinema jest powiązana z poprzednimi rozdziałami The Mystery of Mclnroy Manor i Sunnyvale Story. W środku nocy budzi cię telefon. Niespokojny głos Lily Thompson błaga cie byś się z nią spotkał w pobliżu starego, zaniedbanego kina o nazwie The Gate. Przybywszy na miejsce, Lily zaczyna opowiadać swoją historię. Okazuje się, że jej ukochany a twój przyjaciel Adam wpakował się w jakieś kłopoty. Kilka tygodni temu przyjął zaproszenie od The Gate na noc otwarcia. Pomimo odmowy Lily by dotrzymać mu towarzystwa, chłopak postanawia pójść do kina. Od tego dnia nie powrócił. Kilka dni temu Lily otrzymała identyczne zaproszenie co Adam. Wydaje się, że ktoś chce pozbyć się wszystkich niewygodnych świadków. Następnie, młoda kobieta prosi cię o pomoc w odnalezieniu Adama i uchronienia obojga przed śmiercią. Tylko ty mogłeś rozwiązać tę sprawę. To mówiąc kobieta wręcza ci zaproszenie i pospiesznie odchodzi. Lily miała rację – poprzednio rozwiązane sprawy wyrobiły o tobie dobre zdanie, więc nie możesz teraz popełnić błędu Zaznaczyć trzeba, że nowa gra Fear for Sale idzie w parze z gatunkami ukryte obiekty i przygodowym. Nie widać tu żadnej rywalizacji: oba gatunki doskonale się uzupełniają. Sceny z ukrytymi przedmiotami wymagają interakcji z innymi obiektami by wydobyć wymagany przedmiot. Do tego, wszystkie te sceny posiadają opcję gromadzenia puzzli zamiast nudnego szukania. Ta ciekawa cecha odróżnia Nightmare Cinema od innych gier. Oczywiście, łamigłówki nie pozostają w tyle. Ciężko je chwalić, ale proces rozwiązywania jest bardzo przyjemny. Są one inne pod różnymi względami: trudność, układ, metody rozwiązania itp.. tak więc, nie zawiedziemy się. Trzeba zwrócić uwagę na jedną rzecz odnoszącą się do grywalności. Można ją dostosować. Innymi słowy, do zwykłych poziomów trudności jest jeszcze jeden zwany custom, który pozwala graczom dopasować otoczenie gry jak tylko mają ochotę. Jeśli macie dość nużących błysków lub chcecie pozbyć się kar za nadmierne klikanie, ustawicie tryb Custom!Bez wątpienia jest to największa zaleta gry!

Grafika jest wspaniała Ni mniej, ni więcej. Paleta ciemnych kolorów nigdy nie utrudni ci poszukiwania obiektów Za to melodie w tle są mistrzowsko zrobione i niezwykłe.  Wydaje się, że wszystkie aspekty są doskonale dopracowane wyłączając jednak podkłady głosowe: ogólnie pasują, jednak ruchy warg i dźwięk nie idą w parze.

Czy warto zagrać? Oczywiście, że tak! Fear For Sale: Nightmare Cinema przykuje waszą uwagę bez względu na to czy kochacie kino czy też nie. Gra jest doskonałym połączeniem najwyżej notowanych gier casual, które dają nam możliwość sprawdzenia co kryje wnętrze projektora. Szczerze mówiąc, ciężko odmówić!