Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fear For Sale: Mystery of McInroy Manor gra
3.3958333333333
48

Fear For Sale: Mystery of McInroy Manor

Emma Roberts została zatrudniona aby napisać artykuł na temat nawiedzonej przez duchy stuletniej posiadłości dla magazynu Fear for Sale. Owa rezydencja znajduje się pod kluczem już od wielu, wielu lat, dlatego też zaczeła wzbudzać szczególne zainteresowanie reporterów. Szef Emmy zainwestował ogromną ilość kasy dla przeprowadzenia jakiegoś tajemniczego dochodzenia. Jest to początek nowej gry z ukrytymi przedmiotami pt. Fear For Sale: Mystery of McInroy Manor. Zostałeś właśnie zaproszony aby wziąć udział w wyjawnieniu tajemnicy kryjącej się za rodziną McIronów w celu uwolnienia ich dusz. Jesteś przestraszony i zaintrygowany? Pobierz już teraz Fear For Sale: Mystery of McInroy Manor całkowicie za darmo i wyzbądź się całego strachu!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Fear For Sale: Mystery of McInroy Manor. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

FEAR FOR SALE: MYSTERY OF MCINROY MANOR ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FEAR FOR SALE: MYSTERY OF MCINROY MANOR

FEAR FOR SALE: MYSTERY OF MCINROY MANOR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie ma co robić tajemnicy z faktu, że scenariusz z dreszczykiem jest najpopularniejszą z wersji dla gier z ukrytymi przedmiotami. Jednak dlaczego? Czy nie mamy wystarczająco koszmarów w naszym normalnym, codziennym życiu? Jakakolwiek będzie odpowiedź, prawdą jest, że produkcje o przerażającej i deszczowej fabule od zawsze przyciągały do siebie ogromne rzesze ludzi. Dzisiaj przyszło nam recenzjowanie gry wydanej przez Erin Bell, pt. “Tasty Planet: Back for Seconds”, która należy właśnie do takiej kategoriii... Read more

W produkcji tej spotkasz Emmę, młodą dziennikarkę, która dostaje za zadanie od swojego szefa wyprawę do opuszczonej posiadłości i napisanie przewrotnego artykułu na jej temat. Okazuje się jednak, że dom ten kryje za sobą wiele tajemnic, które właśnie Tobie przyjdzie ujawnić. Jak sam zatem widzisz, mamy tutaj do czynienia z zupełnie standardową fabułą. Nie znaczy to jednak wcale, że jest w tym cokolwiek złego. Koniec końców, taki rodzaj scenariusza jest najbardziej popularny pośród fanów gier z ukrytymi przedmiotami.

Zatem, historyczny i zdziwaczały dom, ponure dekoracje oraz góry przedmiotów porozrzucane po sceneriach stanowią główne filary przebiegającej tutaj rozgrywki. Mimo, że prezentowane plansze są ciemne i ponure, grafika okazuje się być naprawdę wspaniała. W końcu było by to conajmniej dziwne, gdybyśmy dostali tutaj ogrom słońca, promienistości oraz żywych kolorów, nie sądzisz? W każdym bądź razie tło muzyczne idealnie podtrzymuje mroczną atmosferę, jaka panuje w tej produkcji.

Jak przystało na grę należącą do tego gatunku, zadania opierające się na poszukiwaniu ukrytych przedmiotów stanowią stanowczą większość w “Fear For Sale: Mystery of McInroy Manor”. Znajdziesz tutaj naprawdę liczne rzeczy, z których każdy pojedyńczy przedmiot został doskonale narysowany. Jeżeli będziesz patrzyć uważnie, powinieneś być w stanie znaleźć każdy z nich bez użycia nawet jednej z oferowanych tutaj podpowiedzi. Z przykrością musimy jednak stwierdzić, że większość z tych rzeczy powtarza się ze scenerii na scenerię. Pomijając tą jedną wadę, prezentowane tutaj sceny są naprawdę żywe i zróżnicowane i będą w spokojnie w stanie zafascynować graczy przez dobre kilkanaście godzin rozgrywki.

Z pewnością pewnego dnia zdecydujesz się na ponowne zagranie w “Fear For Sale: Mystery of McInroy Manor”, bowiem ta gra jest naprawdę warta świeczki. Gdyby jednak wydawcy zdecydowali się na stworzenie bardziej różnorodnych przedmiotów do poszukiwania, dodało by to z pewnością bardzo dużo do jakości rozgrywki. Podsumowywując, gra ta na pewno rozraduje zagorzałych fanów produkcji z gatunku ukrytych przedmiotów. Na pewno się na niej nie zawiedziesz! Miłej zabawy!