Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fear for Sale: Sunnyvale Story Collector's Edition gra
5
7

Fear for Sale: Sunnyvale Story Collector's Edition

Wkrocz w świat tajemnic z grą HO zatytułowaną Fear for Sale: Sunnyvale Story Collector's Edition! Zbadaj tajemnicę nagłego porwania posła. Jego los leży w twoich rękach! Zostań detektywem i szukaj wskazówek! Niektórzy łącza to wydarzenie ze zbrodniami i innymi przestępstwami, które miały miejsce dawno temu. Pobierz Fear for Sale: Sunnyvale Story Collector's Edition już teraz całkowicie za darmo i podejmij wyzwanie!

FEAR FOR SALE: SUNNYVALE STORY COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FEAR FOR SALE: SUNNYVALE STORY COLLECTOR'S EDITION

FEAR FOR SALE: SUNNYVALE STORY COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Brak oryginalnej fabuły czy łamigłówek, marne wykonanie wizualne czy też zbyt nachalna muzyka są głównym przedmiotem naszych lamentów. Dość mamy poszukiwań członków rodzin, jesteśmy zmęczeni mrocznymi miasteczkami, ich tajemnicami i sekretami, nawiedzonymi posiadłościami. Czy Big Fish Games zaoferuje nam coś nowego?.. Read more

Dziś mamy możliwość wypróbowania swoich umiejętności HO w nowej grze przygodowej pt. Fear for Sale: Sunnyvale Story. Wcielając się w rolę wścibskiego reportera, wyruszasz do małej wioski, w której miało miejsce morderstwo. Jak widać, mało to oryginalne, jednak niech was to nie zniechęci. Gra opatrzona jest świetnym sposobem narracji, który utrzymuje poziom zaciekawienia graczy.

Fear for Sale: Sunnyvale Story posiada równowagę między scenami HO i łamigłówkami. Większość ze scen jest przejrzysta i zazwyczaj nie zaśmiecona a łamigłówki nie są zbyt trudne. Znajdziesz tu parę naprawdę niezwykłych łamigłówek, które wymagają logicznego podejścia. System podpowiedzi i omijania ładuje się szybko, więc jeśli utkniecie zawsze można liczyć na pomoc.

Fani gier z ukrytymi przedmiotami zapewne wiedzą, że Fear for Sale: Sunnyvale Story jest drugą częścią serii Fear for Sale. Pierwsza część – The Mystery of McInroy Mano – była całkiem dobra i znana ze złowrogiej atmosfery. Dzięki pełnej napięcia muzyce i zadziwiającej szacie graficznej, część druga jest w stanie utrzymać ten sam, niesamowity klimat.

Podsumowując, jest tu wystarczająco dużo ciekawych rzeczy do zbadania i zobaczenia. Jeśli poszukujecie dobrej gry HO z pieknymi ilustracjami, witamy w Fear for Sale: Sunnyvale Story. Rozkoszujcie się jej ponurą scenerią!