Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Echoes of the Past: Royal House of Stone gra
3.4556962025316
79

Echoes of the Past: Royal House of Stone

Odbyłeś kiedyś podróż do przeszłości?! W tej grze możesz odwiedzić starożytny zamek rodziny królewskiej. Połóż kres klątwie ciążącej nad rodziną Orion oraz nad mieszkańcami zamku i całego królestwa. Pomóż ostatniemu księciu Orion! Rozwikłaj tajemnicę i przeszukaj zamek w grze "Echoes of the Past: Royal House of Stone". Mieszkańcy zamku pomogą Ci poznać sekrety rodziny Orion w tej ekscytującej, pełnej ukrytych przedmiotów grze przygodowej.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

ECHOES OF THE PAST: ROYAL HOUSE OF STONE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ostatnio do gier ukrytych przedmiotów dołączyła nowa produkcja, zatytułowana “echoes of the Past: Royal House of Stone”. Odkrywszy tajemnicę okropnej klątwy, zostaniesz rzucony 1400 lat wstecz... Read more

W grze tej można bardzo łatwo dopatrzyć się elementów wspólnych z grami ukrytych przedmiotów w stylu “Dire Grove”. Po zamku przemieszczasz się korzystając z myszki; kursor zmienia się w strzałkę nad przejściami i klikając udajesz się we wskazanym kierunku. W podróży towarzyszyć Ci będzie magiczne, gadające lustro, które podsunie Ci wskazówki i listy przedmiotów, które musisz odszukać. To niezwykłe lustro udzieli Ci także podpowiedzi, jeśli poszukiwanie jakiegoś przedmiotu stanie się zbyt frustrujące. Liczba podpowiedzi jest ograniczona, ale możesz ją zwiększyć, odnajdując ukryte lustra. Aby uczynić grę nieco trudniejszą, Twój kursor zniknie, jeśli klikniesz w niewłaściwym miejscu zbyt wiele razy pod rząd. 

Zagadki i łamigłówki nie są zbyt trudne, ale zamek jest spory, więc uważaj, żeby nie zabłądzić. W razie wątpliwości, możesz zawsze kliknąć na lustrze, które powtórzy polecenie lub udzieli Ci cennej informacji. Gra “Echoes of the Past: Royal House of Stone” jest zbyt krótka - możliwe jest przejście jej w trzy godziny.

Choć grafika jest dobrze wykonana, przy wysokiej rozdzielczości niektóre przedmioty robią się niewyraźne. Pomimo tego defektu, dokładna animacja praktycznie każdej sceny jest doprawdy warta zobaczenia! Pająki wspinają się po swoich sieciach, obiekty same się przemieszczają, kurz i gra światła w komnatach zamku, nadają mu bardzo realistyczną atmosferę. Muzyka słyszalna w tle świetnie pasuje do gry i czyni ją jeszcze upiorniejszą. Nawet jeśli masz bardzo wysokie oczekiwania, warto o nich zapomnieć i dać szansę grze “Echoes of the Past: Royal House of Stone”.