Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Echoes of the Past: The Citadels of Time Collector's Edition gra
4.0555555555556
36

Echoes of the Past: The Citadels of Time Collector's Edition

W Echoes of the Past: The Citadels of Time Collector's Edition, niesamowitej grze HO przygoda, zła wiedźma uwięzi cię w otchłani czasowej. Wyrusz w niezwykłą podróż od mrocznego średniowiecza aż do dnia dzisiejszego by ochronić obywateli Królestwa Oriona. Użyj swoich najlepszych umiejętności wskaż i kliknij by rozwiązywać te fantastyczne sceny HO i sprytne mini-gry. Czy dasz radę uciec przed wiedźma i ocalić wszystkich? Pobierz Echoes of the Past: The Citadels of Time Collector's Edition całkowicie za darmo i nie pozwól złym mocom zniszczyć tego wspaniałego królestwa!

ECHOES OF THE PAST: THE CITADELS OF TIME COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

ECHOES OF THE PAST: THE CITADELS OF TIME COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Big Fish Games nigdy nie przestaną uszczęśliwiać fanów gier HO! Of The Past 3: The Citadels Of Time jest trzecim z kolei projektem w serii Echoes of the Past i z całą pewnością najlepszym z nich... Read more

Pierwszą rzeczą, od której wypada zacząć jest to, że jakość gry jest powalająca. To z pewnością najlepsza gra, w jaka przyjdzie wam grać. Szata graficzna jest przejrzysta a sceny niezwykle urocze. Jednak dawka ukrytych obiektów w grze daje ci mało czasu na zachwycanie się sztuką wykonania. Sama gra idzie gładko, bez żadnych spięć. Deweloperzy zaoferowali graczom ogromną różnorodność łamigłówek o różnym stopniu trudności: niektóre są proste, wiele jednak trudniejszych. W całości jednak uważamy, ze gra bardziej plasuje się w poczet gier przygodowych niż HO.

Są tu dwa tryby gry: normalny, który oferuje dodatkowe podpowiedzi i podświetla miejsca aktywne i zaawansowany, który ich nie podświetla. W czasie zaawansowanej gry sprawdzasz wszystkie sceny i obiekty, które musisz tam odnaleźć i gdy już się na nie natkniesz, będziesz wiedział, gdzie należy je odłożyć.

Niestety, Echoes Of The Past 3: The Citadels Of Time nie jest grą pełnoekranową co powoduje lekkie trudności w odnajdywaniu małych obiektów. Spodoba się wam rozwiązywanie łamigłówek, których jest tu bardzo dużo, by móc przenieść określony obiekt na swoje miejsce.

W grze jest wszystkiego po trochu, przedstawione w zabawny sposób a gra w Echoes Of The Past 3: The Citadels Of Time zajmuje prawie cały weekend! Gra bonusowa jest odpowiednio długa i zabawna a ukończenie gry zajmuje około ośmiu godzin. Nie myśl zbyt wiele, po prostu pobierz grę już teraz i baw się dobrze!