PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Collector's Edition

Król Orion potrzebuje twojej pomocy! Ocal jego królestwo i pokonaj Królową Zła w nowym, fantastycznym wydaniu gry HO Echoes of the Past: The Revenge of the Witch ! Tym razem, wiedźma wraca do miasteczka w poszukiwaniu zemsty na tobie i to właśnie ty musisz go powstrzymać! Ocal ludzi i pozwól im znów prowadzić szczęśliwe życie. Zbadaj piękne lokacje i rozwiązuj trudne łamigłówki zanim ukończysz swoją główna misję! Pobierz Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Collector's Edition całkowicie za darmo i nie zawiedź króla!

Title - Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Amuse with Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Collector's Edition, a Ukrytymi Przedmiotami game launched by Big Fish Games. Król Orion potrzebuje twojej pomocy! Ocal jego królestwo i pokonaj Królową Zła w nowym, fantastyc...
Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Collector's Edition gra
4.1481481481481
27

ECHOES OF THE PAST: THE REVENGE OF THE WITCH COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

ECHOES OF THE PAST: THE REVENGE OF THE WITCH COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Deweloper gier casual – Orion Games po raz kolejny oferują na możliwość ocalenia królestwa przed złą czarownicą. Tak, będziecie mieli do czynienia z tą samą okrutną kobietą, która terroryzowała was w poprzednich grach serii Echo of the Past... Read more

Choć ta nowa gra z gatunku ukryte obiekty nie wnosi wiele zwrotów do gatunku, lub tez nawet do fabuły, przedstawia ją w bardzo czysty i dobrze zrobiony sposób. Po pierwsze, Echoes of the Past: The Revenge of the Witch jest godna pochwały za świeżą i szczegółową grafikę pozbawioną jakichkolwiek skaz. Cudownie namalowane tło posiada swoista magię i tajemnicę, a fani mrocznych krajobrazów będą z lubością się w nich gubić i rozwiązywać problemy, które od czasu do czasu się pojawiają. Po drugie, sceny z ukrytymi przedmiotami, które wymagają odłożenia przedmiotu na miejsce są miłe i dobrze wplątane w grę – łamigłówki i przedmioty po prostu mają sens. Po trzecie, są tu dobrze zrobione podkłady głosowe, co czyni grę bardzo przyjemną.

Czego nie ma, niestety, to dobra dawka wyzwań Echoes of the Past: The Revenge of the Witch. Choć mamy tu trzy poziomy trudności: Normalny, Zaawansowany i Expert, nie bardzo różnią się do siebie. To ten typ gry, gdzie można się zrelaksować, bo łamigłówki są łatwe a wszystkie zadania opatrzone są doskonałymi instrukcjami. Z pewnością, dla zatwardziałych fanów gatunku będzie to zbyt prosta gra, jeśli jednak lubicie jak coś jest dobrze zrobione, opatrzone doskonałą grafiką i dobrymi scenami, powinniście to wypróbować.

Co więcej, szybko posuwająca się naprzód fabuła z niewieloma zwrotami akcji może utrzymać naszą ciekawość. Echoes of the Past: The Revenge of the Witch jest dobrą grą, która, pomimo paru wad, jest przystępna i łatwa do gry. Jeśli szukacie epickiej przygody HO, może sprawić wam zawód, jeśli jednak chcecie po prostu się zabawić, będzie to dobry wybór. Powodzenia!

31, July 2012

KOMENTARZE DLA ECHOES OF THE PAST: THE REVENGE OF THE WITCH COLLECTOR'S EDITION