Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Collector's Edition gra
4.1481481481481
27

Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Collector's Edition

Król Orion potrzebuje twojej pomocy! Ocal jego królestwo i pokonaj Królową Zła w nowym, fantastycznym wydaniu gry HO Echoes of the Past: The Revenge of the Witch ! Tym razem, wiedźma wraca do miasteczka w poszukiwaniu zemsty na tobie i to właśnie ty musisz go powstrzymać! Ocal ludzi i pozwól im znów prowadzić szczęśliwe życie. Zbadaj piękne lokacje i rozwiązuj trudne łamigłówki zanim ukończysz swoją główna misję! Pobierz Echoes of the Past: The Revenge of the Witch Collector's Edition całkowicie za darmo i nie zawiedź króla!

ECHOES OF THE PAST: THE REVENGE OF THE WITCH COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

ECHOES OF THE PAST: THE REVENGE OF THE WITCH COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Deweloper gier casual – Orion Games po raz kolejny oferują na możliwość ocalenia królestwa przed złą czarownicą. Tak, będziecie mieli do czynienia z tą samą okrutną kobietą, która terroryzowała was w poprzednich grach serii Echo of the Past... Read more

Choć ta nowa gra z gatunku ukryte obiekty nie wnosi wiele zwrotów do gatunku, lub tez nawet do fabuły, przedstawia ją w bardzo czysty i dobrze zrobiony sposób. Po pierwsze, Echoes of the Past: The Revenge of the Witch jest godna pochwały za świeżą i szczegółową grafikę pozbawioną jakichkolwiek skaz. Cudownie namalowane tło posiada swoista magię i tajemnicę, a fani mrocznych krajobrazów będą z lubością się w nich gubić i rozwiązywać problemy, które od czasu do czasu się pojawiają. Po drugie, sceny z ukrytymi przedmiotami, które wymagają odłożenia przedmiotu na miejsce są miłe i dobrze wplątane w grę – łamigłówki i przedmioty po prostu mają sens. Po trzecie, są tu dobrze zrobione podkłady głosowe, co czyni grę bardzo przyjemną.

Czego nie ma, niestety, to dobra dawka wyzwań Echoes of the Past: The Revenge of the Witch. Choć mamy tu trzy poziomy trudności: Normalny, Zaawansowany i Expert, nie bardzo różnią się do siebie. To ten typ gry, gdzie można się zrelaksować, bo łamigłówki są łatwe a wszystkie zadania opatrzone są doskonałymi instrukcjami. Z pewnością, dla zatwardziałych fanów gatunku będzie to zbyt prosta gra, jeśli jednak lubicie jak coś jest dobrze zrobione, opatrzone doskonałą grafiką i dobrymi scenami, powinniście to wypróbować.

Co więcej, szybko posuwająca się naprzód fabuła z niewieloma zwrotami akcji może utrzymać naszą ciekawość. Echoes of the Past: The Revenge of the Witch jest dobrą grą, która, pomimo paru wad, jest przystępna i łatwa do gry. Jeśli szukacie epickiej przygody HO, może sprawić wam zawód, jeśli jednak chcecie po prostu się zabawić, będzie to dobry wybór. Powodzenia!