PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Dark Parables: The Final Cinderella

Wciel się w role doświadczonego detektywa, który ocali Kopciuszka ze szpon okrutnej wiedźmy w nowej grze ukryte obiekty Dark Parables: The Final Cinderella. Twoim głównym celem jest przechytrzenie wiedźmy, która poluje na młode dziewczyny by znaleźć Kopciuszka. Nie pozwól by jej się to udało i ocal świat. Użyj sprytu i rozwiązuj podchwytliwe łamigłówki i mini-gry. Pobierz tą odlotowa grę ukryte obiekty Dark Parables: The Final Cinderella już teraz, całkiem za darmo!

Title - Dark Parables: The Final Cinderella Game Download for PC and Mac Description - Take a break with Dark Parables: The Final Cinderella, a Ukrytymi Przedmiotami game built up by Blue Tea Games. Wciel się w role doświadczonego detektywa, który ocali Kopciuszka ze szpon okrutnej wiedźmy w now...
Dark Parables: The Final Cinderella gra
2.6190476190476
21

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Dark Parables: The Final Cinderella. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DARK PARABLES: THE FINAL CINDERELLA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DARK PARABLES: THE FINAL CINDERELLA

KOMENTARZE DLA DARK PARABLES: THE FINAL CINDERELLA