Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters Collector's Edition gra
3.5428571428571
35

Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters Collector's Edition

Długo oczekiwana przygodówka Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters w końcu się ukazała! Wcielisz się w rolę znanego detektywa i będziesz walczył z Królową Wilków! Jak wiemy, wiele lat temu, pierwszy Czerwony Kapturek pokonał złego wilka i ustanowił Porządek Sióstr Czerwonego Kapturka! Następnie, zła Królową Wilków uwięziła dwie siostry i zaplanowała atak hord wilków na całej planecie! Pokonaj zło i zostań bohaterem w Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters Collector's Edition! Pobierz to fantastyczne wydanie całkowicie za darmo już teraz i wkrocz w ten magiczny świat!

DARK PARABLES: THE RED RIDING HOOD SISTERS COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DARK PARABLES: THE RED RIDING HOOD SISTERS COLLECTOR'S EDITION

DARK PARABLES: THE RED RIDING HOOD SISTERS COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Całkiem nowa gra Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters została stworzona przez dobrze nam znanego dewelopera gier HO Blue Tea Games. Jeśli jesteście gotowi by ocalić świat przed złą Królową Wilków i wyruszyć na zapierającą dech w piersiach podróż pełna scen HO, mistycznych łamigłówek i ciemnych sekretów, przeczytajcie ta recenzję i pobierzcie ta niezwykła grę!.. Read more

Jedną z najbardziej intrygujących rzeczy w tej grze HO/ Puzzle? Przygoda jest mroczny zwrot akcji, który wplata się w tradycyjną bajkę o Czerwonym Kapturku. Oczywiście, wiele gier video lubi czerpać pomysły z klasycznych opowieści i to też nie jest wyjątek – tu jednak natkniemy się bardziej na kontynuację tej opowieści niż jej zmianę. Fabuła jest następująca: Zgromadzenie Sióstr Czerwonych Jeźdźców w Kapturze została stworzone by bronić świat przed złem i przez Królowa Wilków. Teraz jednak, świat jest w niebezpieczeństwie ponieważ królowa ta chce wystawić potężna armię wilków przeciw światu i zabić Zgromadzenie. W Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters jesteś detektywem wezwanym do zbadania dziwnych okoliczności, które mają miejsce w miejscu, którego strzeże Zgromadzenie. Napotykasz Ruth, jedyną wolną członkinię, i rozpoczynasz przygodę swojego życia starając się ocalić świat i wszystkie pozostałe czlonkinie.

Sama gra jest odjazdowa, rozpoczyna się scenami HO, które są pieczołowicie wykonane, niezaśmiecone przedmiotami i każda z nich wymaga logiki. Każda rzecz, która podnosimy jest częścią jakiejś większej rzeczy, która pozostaje w naszym inwentarzu i w końcu pomaga w osiągnięciu celu. Jeśli jesteście nowi w te klocki, nie martwcie się, jest tu mini mapa, podpowiedzi i wszystko co może pomóc wam przebrnąć do końca gry. Mini-gry są kolejnym plusem Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters. Wszystkie mini-gry są oryginalne i zabawne i niektóre z nich zorganizowane są na kilku poziomach – więc by móc ukończyć całą grę, musisz ukończyć wiele mniejszych części gry. Daje to grze wrażenie złożoności. Trym single player utrzymuje nasze oczy i uszy otwarte przez godziny, jeśli zdecydujecie się pobrać i zagrać w Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters. Poza wspaniałą fabułą i grą, deweloper, Blue tea Games zapewnia, że spodoba nam się również niezwykła szata graficzna. Kolory w każdej scenie są zarówno fantastyczne jak i zadziwiające dla oczu. Podkłady i tła są zdumiewające, aczkolwiek czasami ukryte obiekty wydają się zlewać ze swoimi metalicznymi czy brązowymi częściami. Sceny przerywnikowe są zrobione niesamowicie; jest tu niezwykła ilość animacji, dopracowanych w najmniejszych szczegółach.

Muzyka i efekty dźwiękowe w Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters są z najwyższej półki, i co jest dośc straszne – całkiem realistyczne. Tak więc, jeśli poznacie ranną członkinię zgromadzenia, usłyszycie sapanie i jęki rannej osoby. Nie ma tu prawdziwego tematu tła, a za to wiele zewnętrznych dźwięków natury, co daje wrażenie prawdziwych sytuacji. Gdy gra muzyka, co dzieje się podczas scen HO i łamigłówek, jest nawiedzona i straszna, tak jak być powinno.

Ostatecznie, jeśli zdecydujecie się na wersję darmową, demo lub zakupicie pełna wersję gry,  Dark Parables: The Red Riding Hood Sisters nie zawiedzie waszych oczekiwań. Ta gra HO/Puzzle?przygoda zaskoczy was wspaniałą grafiką i mrocznymi dźwiękami, mini-grami i trudnymi wyzwaniami lub też ciekawą opowieścią detektywistyczną i postaciami. Cokolwiek lubicie, bądźcie przekonani, że tu znajdzie się coś dla każdego!