Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Parables: Rise of the Snow Queen Collector's Edition gra
2.9444444444444
54

Dark Parables: Rise of the Snow Queen Collector's Edition

Dark Parables: Rise of the Snow Queen Collector's Edition jest fantastyczna i niezapomniane podróżą do śnieżnego królestwa! Dołącz do poszukiwań dzieci, które zaginęły tu jakiś czas temu. Według legendy żyje tu okrutna, Królowa Śniegu, która posiada nadprzyrodzone moce. Nie dopuść do zniszczenia świata! Pobierz tą ciekawą i nietuzinkową grę HO już teraz, całkowicie za darmo i odkryj sekret zniknięcia dzieci, ocal je i pokonaj złą Królową!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

DARK PARABLES: RISE OF THE SNOW QUEEN COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DARK PARABLES: RISE OF THE SNOW QUEEN COLLECTOR'S EDITION

DARK PARABLES: RISE OF THE SNOW QUEEN COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Każdy deweloper pragnie uczcić sezon zimowy nowa grą; jedni (najmniejsza część z nich) otwiera najzimniejszy sezon w roku lekkimi projektami, inni (większa część) postrzega zimę jako najfajniejszą, mroczna porę i tworzy straszne i niebezpieczne przygody... Read more

Tym razem, nasz sezon rozpoczniemy od najnowszej gry HO przygoda i łamigłówki zatytułowanej Dark Parables: Rise of the Snow Queen od Blue Tea Games, dość mrocznej baśni, która zmusza cię do walki ze złą Królową Śniegu w obronie małego, szwajcarskiego miasteczka przed wiecznym lodem. Ta nowa opowieść HO posiada wszystko czego moglibyśmy się spodziewać po tej wspaniałej serii: wciągającą fabułę, wspaniałe wykonanie wizualne i doskonałą grę. W odróżnieniu od bliźniaczych tytułów, ta gra odznacza się niezwykłymi aspektami moralnymi. Można tu z łatwością dostrzec co dzieje się gdy bohater robi złe rzeczy i jakie są tego konsekwencje.

To, co powoduje, że Dark Parables: Rise of the Snow Queen odróżnia się od innych podobnych gier jest balans w przemierzaniu scen, rozwiązywaniu łamigłówek i szukaniu ukrytych obiektów, gdzie każdy aspekt jest w pełnej harmonii z resztą i żaden nigdzie nie dominuje. Większość łamigłówek i mini-gier jest nam znajoma, jednak niektóre są dość niezwykłe. Dzięki wspaniałej szacie graficznej szukanie ukrytych przedmiotów jest przyjemne i nie zawiera irytujących momentów.

Wykonanie wizualne jest doprawdy doskonałe, inspirowane wspaniałymi animowanymi elementami. Przyzwoity podkład głosowy i zdumiewająca muzyka wkładają bardzo wiele w ogólną tajemniczą i mroczną atmosferę.

Jako trzecia już gra serii, Dark Parables: Rise of the Snow Queen jest wciąż niezwykle wzniosła i wyzywająca. To rzeczywiście świetny początek zimowego sezonu! Jeśli producenci utrzymają ten ton, te zimowe wieczory będą dla nas niezwykle przyjemne! No to do dzieła!