Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Parables: The Exiled Prince gra
3.6478873239437
71

Dark Parables: The Exiled Prince

Zawitaj w czarodziejskiej krainie i spotkaj się z postaciami, z którymi miałeś już styczność w przeszłości! Istnieje stara legenda, która głosi, że gdy piękna królewna pocałowała brzydką i odrażającą żabę, to niespodziewanie ten gad przemienił się w przystojnego księcia! Jest to jednak jedynie początek góry lodowej, odkąd cała ich historia dobiegła raczej smutnego końca. Zacznij grać w naszą nową grę z Ukrytymi Przedmiotami pt. "Dark Parables: The Exiled Prince" już teraz i przekonaj się, że wiele lat po wszystkich wydarzeniach Książę Żaba pojawia się po raz kolejny w Czarnym Lesie! Tym razem nie należy on jednak do pozytywnych postaci! Porywa on podróżnych, którzy znikają bez śladu! Pobierz "Dark Parables: The Exiled Prince" całkowicie za darmo i odkryj sekret kryjący się za upiorem z baśni!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Dark Parables: The Exiled Prince. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DARK PARABLES: THE EXILED PRINCE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DARK PARABLES: THE EXILED PRINCE

DARK PARABLES: THE EXILED PRINCE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Dark Parables: The Exiled Prince” jest nową, imponującą baśnią z ukrytymi przedmiotami, która została wydana przez Blue Tea Games. Nie pozwól, aby zmyliła Cię ona swoim tytułem! Ta przygodówka nie jest wcale łagodna ani radosna, lecz mroczna i przerażająca. Wcielisz się tutaj w rolę sprytnego detektywa, który ma za zadanie ujawnienie zagadki kryjącej się za tajemniczymi zaginięcami ludzi, którzy wybrali się w stronę miejscowego lasu... Read more

W przeciwieństwie do większości obecnych gier z ukrytymi przedmiotami, w których zbierasz bezcelowe skryte rzeczy, w “Dark Parables: The Exiled Prince” będziesz musiał przeszukiwać każdą ze scenerii w celu odnajdywania różnorodnych przedmiotów, które mogą zostać użyte do rozwiązania zagadek z inwentarza. Jest to dosyć ambitne podejście do całego gatunku gier z ukrytymi przedmiotami, jednak tym samym czasami wydaje się dosyć mało znaczące oraz mdłe. Nie mamy nic przeciwko “ukrytym kawałkom”, jednak wolelibyśmy szukać całych przedmiotów. Dlaczego nie można by tak było zrobić swoistej mieszanki? Mimo wszystko, produkcja ta posiada dobrą ilość łamigłówek, które nie są coprawda zbyt trudne, jednak zawsze posiadają dostępny przycisk pominięcia, więc nie powinieneś musieć główkować zbyt długo nad żadnym z zadań. Pomimo faktu, że znaczna część tej gry jest ciemna, wydanie to nie posiada problematycznych, rozmazanych i niewyraźnych scenerii. Coprawda niektóre z przedmiotów są czasami trudne do odnalezienia, jednak dzieje się tak jedynie dlatego, że zostały one sprytnie schowane.

Gra ta jest dosyć podobna do swojej poprzedniczki- “Dark Parables: The Curse of the Briar Rose”, jednak została ona polepszona zarówno o jakość graficzną jak i długość oferowanej rozgrywki. Nasza najnowsza produkcja została oparta na prawdziwym dramacie odnoszącym się do strachu, bólu, żałości oraz utraty. Producenci poświęcili naprawdę dużo pracy na oddanie panującej tutaj ponurej atmosfery. Podczas gdy opracowanie graficzne jest wręcz wyśmienite, to muzyka nie wywiera sobą zbyt dużego wrażenia, jednak wciąż pozostaje przyjemna oraz delikatna.

Podsumowywując, “Dark Parables: The Exiled Prince” nie jest idealne, jednak z wysoką jakością produkcyjną, wciągającą fabułą oraz czyhającymi w zanadrzu niespodziankami, jest to zdecydowanie gra, która zdoła utrzymać wszystkich fanów produkcji z ukrytymi przedmiotami zaintrygowanych i wciągniętych w ekran.