Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Secrets of the Dark: Eclipse Mountain Collector's Edition gra
3.0972222222222
72

Secrets of the Dark: Eclipse Mountain Collector's Edition

Nowa, ciekawa i zatrważająca gra HO przygoda czeka na ciebie w fantastycznym wydaniu Secrets of the Dark: Eclipse Mountain! Twój najlepszy przyjaciel potrzebuje twojej pomocy więc ocal go przez Demonem Ciemności! Mroczne i magiczne stworzenia chcę poświęcić twojego przyjaciela a ty masz im przeszkodzić! Pokonaj zło, odkryj przerażającą prawdę, przemierzaj wspaniałe lokacje i wiele więcej! Pobierz już teraz Secrets of the Dark: Eclipse Mountain całkowicie za darmo i zostań bohaterem! Powodzenia!

SECRETS OF THE DARK: ECLIPSE MOUNTAIN COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

SECRETS OF THE DARK: ECLIPSE MOUNTAIN COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Cieszymy się z faktu, ze rynek gier casual wypełniony jest mnóstwem hybrydowych gier HO przygoda. Coraz ciężej jest jednej grze stanąć w szranki z cała resztą, my zatem mamy szansę wybierać i grać w co tylko mamy ochotę. Podczas gdy większość deweloperów stara się nas olśnić, Orneon wypuścił nową grę pt. Secrets of the Dark: Eclipse Mountain która jest zarówno zachwycająca jaki i zajmująca z idealną porcją scen z ukrytymi przedmiotami i wątkiem przygodowym, co jest naprawdę trudne do osiągnięcia... Read more

Na początek warto zaznaczyć, że Secrets of the Dark: Eclipse Mountain jest sequelem do dobrze znanego tytułu HO Secrets of the Dark: Temple of Night, która przedstawia standardowy konflikt dobra ze złem. Brnąc coraz głębiej w ten wieczny konflikt otrzymujemy dobra porcję wyzwań, które zawierają zarówno łamigłówki jak i mini-gry. Oparte na typowych wariacjach, potrafią jednak zaciekawić i postawić przed nami prawdziwe wyzwanie. Niech nie zwiedzie was pozorna znajomość tych czy innych łamigłówek czy mini-gier jako, że zawierają one oryginalne zwroty akcji. Tempo gry jest chyba najmilszą cechą gry w Secrets of the Dark: Eclipse Mountain, która pozwala czuć się niezwykle swobodnie.

Na szczęście, deweloper doskonale wiedział jak uczynić grę wciągającą i miła dla oka. Podczas gdy większość scen HO osadzona jest w ciemnych lokacjach, niesamowita sceneria tropikalna robi wrażenie żywej i prześlicznej. Co więcej, identyczne efekty dźwiękowe, posępna muzyka i rozmaitość małych animacji powodują, że atmosfera Secrets of the Dark: Eclipse Mountain jest doprawdy nieziemska.

Podsumowując, Secrets of the Dark: Eclipse Mountain można określić jako zabawną i głęboką podróż HO, która zapewne zachwyci zaciekłych fanów łamigłówek na całym świecie. Miłej gry!