Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Secrets of the Dark: Mystery of the Ancestral Estate Collector's Edition gra
4.3846153846154
13

Secrets of the Dark: Mystery of the Ancestral Estate Collector's Edition

Twórcy tej niezwykłej serii gier Secrets Of The Dark z przyjemności prezentują swoim fanom długo wyczekiwana część trzecią! Nowa przygoda HO nosi tytuł Secrets Of The Dark: Mystery Of The Ancestral Estate i z pewnością przykuje twoją uwagę swoja ciekawą fabułą. Tym razem wcielisz się w role prawdziwego detektywa i rozwikłasz wszystkie sekrety i tajemnice Udaj się do prześlicznej posiadłości i pozbądź się zła. Poczekaj tylko na ukazanie się Secrets Of The Dark: Mystery Of The Ancestral Estate, podejmij wyzwanie i odłóż wszystko na swoje miejsce.

SECRETS OF THE DARK: MYSTERY OF THE ANCESTRAL ESTATE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

SECRETS OF THE DARK: MYSTERY OF THE ANCESTRAL ESTATE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Najpopularniejsze tajemnicze opowieści i najpopularniejsze gry z ukrytymi obiektami zawsze są po części podobne. Zazwyczaj, akcja osadzona jest w nawiedzonych domach, opuszczonych wyspach, mrocznych lasach i ruinach zamku, co zawsze ma dobry wpływ na całokształt historii. Oczywiście, drużyna deweloperska – Orneon zna te sekrety bardzo dobrze, więc wykorzystali ten fakt tworząc całkiem nową grę zatytułowaną Secrets of the Dark: Mystery of the Ancestral Estate. Ta raczej przydługawa gra i ciekawy tytuł mogą wiele zaoferować różnym graczom. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki to rodzaj przygody, dołącz do nas w naszej recenzji!.. Read more

Pierwszą rzeczą, która bez wątpienia spodoba się graczom jest grywalność. Deweloperzy pracowali bardzo ciężko tworząc Secrets of the Dark: Mystery of the Ancestral Estate, grę, w którą może grać cała rzesza graczy i dlatego też stworzono cały szereg poziomów trudności. Możemy wybierać pomiędzy zwykłym, zaawansowanym i trybem hardcore i zaczynamy nasza przygodę. Jednakże, mamy tu mnóstwo opcji, które możemy dostosować, jak muzyka, tryb pełnego ekranu, kursor! Jak już wszystko zrobimy, wchodzimy w świat łamigłówek, ukrytych przedmiotów i mini-gier, które wcielone są w ten specyficzny gatunek. Po pierwsze, sceny z ukrytymi obiektami są niezwykle zabawne i mamy tu ich dwie odmiany: normalna i odwrócona, w której odkładamy przedmioty na swoje miejsce. Jeśli znudzą nas sceny HO, zawsze możemy zabić nudę mini-grami i łamigłówkami, które są innowacyjne i oryginalne. Znajdziemy tu kilka całkiem nowych gier, choć mogą wydać się zbyt wyzywające Na wypadek, gdy utkniemy zawsze można skorzystać z podpowiedzi lub po prostu ominąć łamigłówkę czy dana mini-grę. Inna formą pomocy jest notatnik, który kryje wiele cennych informacji.

Kolejną fajną rzeczą, która się spodoba jest fabuła. I znów, Secrets of the Dark: Mystery of the Ancestral Estate jest gra, która nie zawodzi jeśli chodzi o stworzoną opowieść z niezwykłymi wydarzeniami i postaciami. Wcielamy się w rolę śledczego, który stara się pomóc kobiecie mieszkającej w posiadłości na wyspie w rejonie Morze Śródziemnego. Jej dom wykazuje cechy nadprzyrodzonej aktywności, która promieniuje z rodzinnego grobowca. Dzięki prowadzonemu śledztwu dowiadujemy się coraz więcej, szczególnie o dobrych i złych stronach rodziny, co będzie miało kluczowe znaczenie w rozwikłaniu zagadki. Tez kontrast objawi się także w samej grze, ponieważ świat zmienia się wraz z opowieścią podobnie jak sama gra.

Na koniec klika dodatkowych i ważnych szczegółów – graficzna i muzyczna strona Secrets of the Dark: Mystery of the Ancestral Estate. Po pierwsze, tekstura jest bardzo dobra, tła doskonale zrobione a postacie wyglądają bardzo realistycznie. Najlepszą rzeczą jeśli chodzi o grafikę jest efekt transformacji, Cała gra pełna jest kontrastu światło-cień, co wam się z pewnością spodoba. Muzyka jest bardzo dobra a podkłady głosowe dobrze wykonane.

Podsumowując, Secrets of the Dark: Mystery of the Ancestral Estate jest grą ukryte obiekty z elementami przygody i łamigłówek ze wspaniała fabułą i zachwycającą grywalnością a do tego ekscytującą grafiką i muzyką. Jeśli podoba wam się gra, możecie zawsze pobrać i spróbować wersji demo lub tez zakupić nielimitowana wersję gry. Miłej zabawy!