Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Reincarnations: Back to Reality Collector's Edition gra
4.3636363636364
11

Reincarnations: Back to Reality Collector's Edition

Czy kiedykolwiek żałowałeś czegoś, co kiedyś zrobiłeś?Czy chciałbyś coś naprawić? W grze Reincarnations: Back to Reality Collector's Edition masz niepowtarzalną okazję by cofnąć się do przeszłości i naprawić niektóre błędy. Wyrusz w tą niecodzienną podróż do przeszłości by odzyskać równowagę karmiczną. Ciesz się tą niezwykłą przygodą HO i postaraj się nie robić więcej błędów! Pobierz Reincarnations: Back to Reality Collector's Edition i weź udział w najbardziej intrygującej historii. Bądź ostrożny!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

REINCARNATIONS: BACK TO REALITY COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY REINCARNATIONS: BACK TO REALITY COLLECTOR'S EDITION

REINCARNATIONS: BACK TO REALITY COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Big Fish Games zaprezentowało nam Reincarnations: Back to Reality. Jest to trzecia już część serii, gdzie pierwsze dwie to Awakenings, Discover the Past. Jest to bardzo dobry i wartościowy sequel jednej z najbardziej lubianej serii gier... Read more

Wyobraź sobie, że cofasz się w przeszłość a twoim głównym celem jest naprawianie swoich dawnych błędów. Będziesz podróżował do poprzednich żyć, porządkował różne sprawy i przywracał swoja karmiczną równowagę w tej porywającej grze z gatunku ukryte obiekty, przygoda. Czy to nie ciekawe?

Standardowe opcje tej niezwykłej gry wliczają możliwość zmiany muzyki, dźwięków otoczenia, wybór kursora i tryb pełnoekranowy. Graczy z pewnością zadowoli możliwość wybory jednego z 3 poziomów gry, czego większość gier nie ma. Niektórzy lubią wyzwania. Jednak jeśli nie masz na nie ochoty, zawsze możesz zdecydować się na wersję łatwiejszą.

Reincarnations: Back to Reality Kontynuuje wspaniałą tradycję klasycznej gry PC łączącej przygodę, ukryte obiekty i gatunek puzzle i łamigłówki. Sceny HO i puzzle wyglądają na nieco zagracone, jednak sceny te są ogólnie dość zabawne.

Sceny początkowe technicznie są dobre, ale nie ekscytujące. Atmosfera jest dość urocza i czarująca. Szata graficzna jest piękna w stylu ręcznie malowanych obrazków, zatem nie zobaczymy ostrych brzegów i przejrzystego wyglądu. Niektórzy mogą zinterpretować to jako rozmytą czy też zamgloną grafikę, wydaje nam się, ze jest to raczej kwestia stylu rysowania. Sceny HO są czyste i przyjemne z niewielką ilością ciemnych plam, gdzie będzie trzeba skorzystać z podpowiedzi by odnaleźć każdy przedmiot.

Wszystko to czyni Reincarnations: Back to Reality bardzo dobrą grą, którą z przyjemnością możemy polecić!