Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Otherworld: Omens of Summer Collector's Edition gra
3.7142857142857
28

Otherworld: Omens of Summer Collector's Edition

Kolejna, niezwykła podróż do outherworld zanurzy cię w atmosferę tajemnic i niepewności. Sprytne łamigłówki i wspaniałe sceny z ukrytymi przedmiotami zrobione w charakterystyczny dla gatunku sposób ofiarują ci kilka godzin wyśmienitej zabawy! Z całą masą zwrotów akcji, fabuła Otherworld 2: Omens of Summer nigdy nie była tak intrygująca! Jeśli jestes gotów na rozmaite trudności, wyzywająca gra Otherworld 2: Omens of Summer jest tym czego ci trzeba! Nie przegap okazji by pobrać grę całkowicie za darmo!

OTHERWORLD: OMENS OF SUMMER COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

OTHERWORLD: OMENS OF SUMMER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Sequele są zwykle postrzegane jako coś, co ma dwie strony, bo nigdy nie możemy być pewni czy będą wystarczająco dobre by dogonić poprzednika i czy spodobają się graczom. Tak czy siak, prawdę powiedziawszy jesteśmy przekonani, że każdemu spodoba się kolejna część gry Spring of Shadows. Kolejna gra od Big Fish Games zatytułowana Otherworld: Omens of Summer. Przygoda ta ta przypadnie wam do gustu jeśli dołączycie do nas w tej fascynującej podróży, której nigdy nie zapomnicie, szczególnie ze względu na magię i intensywne odczucia, których dostarcza! Przeczytajcie resztę naszej recenzji i dowiedzcie się więcej o grze!.. Read more

Fabuła Otherworld: Omens of Summer jest bardzo oryginalna i jest to bezpośrednie nawiązanie so pierwszej gry. Jednakże, można grać w obie osobno! Jak się dowiemy, pod koniec poprzedniej gry, ocaliliśmy dziewczynę o imieniu Fiona. Jednak nie jest ona bezpieczna, bo jej oprawca wciąż tak gdzieś jest na wolności. Fiona radzi byśmy złożyli wizytę jej staremu nauczycielowi, panu Thomasowi, który może nam pomóc sprawić by cień zniknął. W tym ukrytym, magicznym świecie trzeba odnaleźć trzy stare relikty, które pomogą go unicestwić. Fabuła brzmi świetnie i musicie przyznać, że jeśli zadowala was już teraz, możecie pobrać i zagrać w darmową wersję próbną. Jeśli wam się spodoba, zawsze można zakupić jej pełną, nielimitowaną wersję!

Następnie przyjrzymy się samej grze. Ważną cechą w Otherworld: Omens of Summer jest to, że można wybrać pomiędzy trzema ustawieniami trudności. Po dokonaniu tego wyboru rozpoczynamy grę, która jest mieszanką ukrytych obiektów i elementów łamigłówek i przygody. Sceny HO są dość osobliwe i jest ich tu kilka wersji, niektóre z listą tekstową. Są tez sceny interaktywne i normalne sceny HO, które składają się na ponad 15 scen. Prawdziwym wyzwaniem w grze są jednak łamigłówki i mini-gry, a jest ich tu ponad 60! Są one niezwykle oryginalne i twórcze, jakich jeszcze nie widzieliśmy! Oczywiście, niektóre są dość standardowe jak łączenie przedmiotów w pary!  Zbieramy przedmioty i osiągnięcia które odblokowujemy. Nie ma tu przycisku podpowiedzi, ale możemy skorzystać z dziennika i przewodnika jeśli zdarzy nam się utknąć.

W końcu, Otherworld: Omens of Summer jest bogata w kolory jeśli chodzi o aspekt audio-wizualny. Grafika pięknie zrobiona, żywe kolory. Postacie wyglądają wspaniale, ale czasami wróżki są zbyt intensywne dlatego też mamy tu rekomendację gry ze względu na wiek. Muzyka jest miła i podkłady głosowe są dobre, efekty dźwiękowe mało denerwujące.

Podsumowując, Otherworld: Omens of Summer jest świetną grą HO z elementami przygody i puzzli, które cechują doskonałe łamigłówki i świetne mini-gry a także sceny z ukrytymi przedmiotami. Wszystko wplecione jest w doskonałą fabułę, zapierającą dech w piersiach. Grafika i muzyka są świetnej jakości, co da nam godziny wyśmienitej zabawy. Bawcie się dobrze i nie zapomnijcie powiadomić o grze swoich przyjaciół!