Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition gra
3.9117647058824
34

Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition

Zanurz się w tą niezwykłą przygodę i ocal małą dziewczynkę w nowej, zdumiewającej grze HO pt. Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition! Groźny cień zabrał małą Fionę i teraz do ciebie zależy czy dziecko bezpiecznie wróci do domu! Przemierzaj mistyczny świat pełen sekretów i rozwikłaj je wszystkie! Rozwiązuj wyzywające łamigłówki i korzystaj z pomocy uroczych i przyjaznych magicznych stworzeń! Pobierz Otherworld: Spring of Shadows Collector's Edition już teraz, zupełnie za darmo i wniknij w świat fantazji ratując Fionę! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

OTHERWORLD: SPRING OF SHADOWS COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

OTHERWORLD: SPRING OF SHADOWS COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Otherworld: Spring of Shadows od Boomzap Entertainment jest miłą odmianą od strasznych tytułów, które ostatnio się ukazały na rynku gier casual... Read more

Fabuła gry Otherworld: Spring of Shadows jest dość tragiczna, wciąż jednak przedstawiona w jasnej kolorystyce i wspaniałej scenerii. To sposób na użycie małych dzieci w zapierającej dech w piersiach opowieści – wmieszać je w zatrważający, choć bajkowy typ fabuły. Gra oferuje nam wyjątkową podróż do magicznego świata, gdzie naszym zadaniem jest pomoc dziewczynce. Zatem gra jest zdumiewająco wspaniała i tajemnicza ale z pewnością bezładna.

Pomimo tego, że Otherworld: Spring of Shadows jest przedstawiana jako gra typu HO, jest bardziej grą przygodową. Pomimo faktu, ze znajdziemy tu niewiele scen HO, większość z nich jest różnych typów. Lokacje nie są tylko piękne ale i różnorodne, od magicznych ogrodów po wieś, ciemnych lasów po nawiedzone domostwa. Łamigłówki są w większości dość proste, może nawet zbyt prymitywne ale także i zabawne.

Choć nie znajdziemy tu wytężających umysł łamigłówek czy mini-gier, Otherworld: Spring of Shadows wciąż jest wyzywającą grą. Dzięki jasnej, kolorowej i szczegółowej szacie graficznej tytuł ten wygląda idealnie i niezwykle uroczo. Środowisko wróżek jest niezwykle szczegółowe począwszy od stylu wykonania wizualnego do gatunku muzyki co czyni grę bardzo atmosferyczna i niezapomnianą. Podkład głosowy jest doskonały a sceny przerywnikowe są miłe. Podkład muzyczny doskonale dopasowuje się do nastroju i miło się go słucha podczas gry.

Podsumowując, jeśli chcecie przerwy od mrocznych i zawalonych stertami przedmiotów scen, Otherworld: Spring of Shadows oferuje wam świetną grę zawiniętą w piękną, naprawdę piękną oprawę.