Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Otherworld: Spring of Shadows gra
3.9615384615385
26

Otherworld: Spring of Shadows

Przemierzaj mistyczny świat w nowej, niezwykłej grze ukryte obiekty pt. Otherworld: Spring of Shadows! Twoim zadaniem jest odnalezienie i ocalenie małej dziewczynki o imieniu Fiona, która została porwana przez tajemnicze, groźne cienie! Z odwaga wyrusz w tą niebezpieczna i niezapomnianą podróż, spotykaj urocze, magiczne stworzenia i korzystaj z ich pomocy by uratować Fionę! Rozwiąż wszystkie wyzywające łamigłówki i odsłoń wszystkie sekrety w grze Otherworld: Spring of Shadows! Pobierz tą fantastyczną grę już teraz, całkowicie za darmo i baw się dobrze!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Otherworld: Spring of Shadows. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

OTHERWORLD: SPRING OF SHADOWS ZRZUTY EKRANU

OTHERWORLD: SPRING OF SHADOWS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

BoomZap to jeden z programistów, który pamięta, że głównym celem gier typu casual jest dobra zabawa. Otherworld: Spring of Shadows jest ich najnowsza grą, która jest świetnym przykładem na to, ze gatunek ukryte obiekty jest wciąż żywy... Read more

Wszystko zaczyna się gdy główna bohaterka przeprowadziła się do starej posesji w nadziei rozkoszowania się samotnością i rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Jednak długo nie cieszyła się spokojem i naturalnym otoczeniem angielskiej wsi. Dowiaduje się, że nie jest sama w swoim nowym domy, ale zamieszkują tu także złe duchy.

Główną zaletą Otherworld: Spring of Shadows jest przedstawienie mrocznego i jasnego świata. Ze strony wizualnej, gra jest cudowna dzięki niewiarygodnemu doborowi kolorów jaki i przedstawieniem scen ze wskazówkami. Świat natury tryska żywymi kolorami i doskonałą animacją. Będąc dość posępne w tonacji, mroczne sceny są równie wspaniałe jak zatrważające. Mocne podkłady głosowe, dobra ścieżka dźwiękowa przywodząca na myśl filmy grozy dodają wiele do całokształtu atmosfery w grze.

Naturalnie, urocze przedstawienie to nie wszystko by gra HO była dobra: sama gra musi być także wyzywająca i zabawna. Otherworld: Spring of Shadows jest warta pochwał ze wszystkich stron, nie tylko za wykonanie ale także za grę. Wszystkie sceny HO są umiejętnie zrobione i wplecione w intrygującą fabułę i powodują, że gra staje się jeszcze bardziej ciekawa. Programiści oferują twórcze, acz czasami nawet zupełnie nowe, podejście do łamigłówek, zatem gra odstaje z tłumu innych tytułów tego gatunku.

Jeśli chcecie spędzić miło wolny czas, zagrajcie w Otherworld: Spring of Shadows. Gra zapewni wam świetną zabawę a także odpowiednią porcję wyzwań. Z nadzieją liczymy na kolejną część gry!