Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Stories: Island of Hope gra
3.25
32

Mystery Stories: Island of Hope

Michelle Deanfield, słynna nowojorska dziennikarka, postanowiła spędzić swój urlop na Wyspach Kanaryjskich: złote plaże, błękitne głębiny i historia starożytnych Majów. Ale nie tylko. Może pozna tam kogoś nowego? Kto wie… Jednak nagle zaczynają się dziać dziwne rzeczy: zniknięcie dyrektora muzeum oraz biżuterii plemienia Majów. Nie pozostaje nic innego, jak poszukać przyczyny tych wypadków. Pomóż Michelle rozwikłać te intrygi i odkryć prawdę.

MYSTERY STORIES: ISLAND OF HOPE ZRZUTY EKRANU

MYSTERY STORIES: ISLAND OF HOPE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Egzotyczne krajobrazy czekają na Ciebie w fajnej grze ukrytych przedmiotów “The Mystery Stories: Island of Hope”, wydanej przez firmę Cerasus Media. Jako dziennikarka, Michelle, spędzasz wakacje na wyspie, ale Twoja wyprawa przeradza się w pełne przygód poszukiwania artefaktu z epoki Majów... Read more

Różne formy gry, jak znajdowanie przedmiotów poprzez słowa, kształty, dźwięki (jak odgłosy żaby, czy sowy) oraz używanie latarki, aby znaleźć poszukiwany obiekt w ciemnym pokoju - to bardzo udany element gry. To, że gra zmienia się ze sceny na scenę czyni ją bardziej interesującą. Można pominąć pojawiające się od czasu do czasu mini-gry, takie jak dopasowywanie części podartego dokumentu, czy gra pamięciowa.

Możliwa jest gra w trzech trybach: normal, relaxed i puzzle. W trybie relax będziesz miał dużo czasu i nie musisz się spieszyć z odnajdowaniem przedmiotów. W trybie puzzle wszystkie miejsca są dostępne i przedstawiaję łamigłówki, które możesz rozwiązać, odnajdując trzydzieści przedmiotów. Ogólnie gra rozgrywa się w dwudziestu różnych miejscach.

Oprawa artystyczna jest świetna: barwne tła, wiele dopracowanych miejsc. Muzyka także jest przyjemna, szczególnie sceny oparte na dźwiękach. Jeśli chodzi o wady, to przedmioty dosyć szybko zaczynają się powtarzać, jednak musimy przyznać, że jest to żywa i raczej wciągająca gra, która powinna się spodobać.