Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Stories: Animal Agents gra
3.3571428571429
14

Mystery Stories: Animal Agents

"Mystery Stories: Animal Agents" to gra ukrytych przedmiotów, w której wcielasz się w rolę zwierzęcego detektywa. Pewnego dnia Sarah, chcąc nakarmić swojego królika, zastaje pustą klatkę. Z początku myśli, że po prostu zostawiła otwartą klatkę i królik znajduje się gdzieś w mieszkaniu. Jednak krótkie śledztwo wykazało podejrzane ślady na podłodze i ani śladu ukochanego futrzaka. Czy zdołasz pomóc Sarah w rozwiązaniu tej intrygującej zagadki w grze "Mystery Stories: Animal Agents"?

MYSTERY STORIES: ANIMAL AGENTS ZRZUTY EKRANU

MYSTERY STORIES: ANIMAL AGENTS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Po obejrzeniu mnóstwa hollywoodzkich filmów akcji i graniu w jakiekolwiek gry komputerowe ludzie przestają przejmować się problemami innych. Twórcy zwykłych gier są tego świadomi i dlatego najnowszy trend polega na tworzeniu gier o słodkich i bezbronnych zwierzakach. .. Read more

“Mystery Stories: Animal Agents” firmy Cerasus Media to gra ukrytych przedmiotów, w której musisz odnaleźć zaginionego królika. Został on porwany z Twojego podwórka. Po krótkim śledztwie okazuje się, że wszystkie zwierzaki z sąsiedztwa zniknęły. Oto idealna tajemnica do rozwikłania.

Zasady są takie same jak w wielu innych grach ukrytych przedmiotów: musisz odwiedzić rozmaite miejsca, jak schronisko dla zwierząt, hotel, szkoła nauki jazdy, zoo, wysypiska śmieci itd. oraz odszukać ukryte przedmioty ze specjalnej listy. Istnieje kilka ciekawych rozwiązań dotyczących poszukiwanych przedmiotów. Co jakiś czas musisz odszukać przedmiot po sylwetce lub po wydawanym przez niego dźwięku. Jednak ogólnie rzecz biorąc gra nie wnosi niczego nowego.

“Mystery Stories: Animal Agents” to gra raczej krótka i możesz ją przejść w mniej niż 3 godziny, ale warto zagrać w nią ponownie, gdyż możesz wcielić się w inną postać z zupełnie odmiennym spojrzeniem na całą sprawę. Grafika jest dość dobra, tak samo zresztą jak muzyka. Jeśli jesteś fanem poszukiwania ukrytych przedmiotów, bez wątpienia gra ta dostarczy Ci niezłej frajdy. Baw się dobrze!