Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Stories: Berlin Nights gra
3.1481481481481
27

Mystery Stories: Berlin Nights

Towarzyszysz dziennikarce, Michelle Deanfield w odkryciu tajemnicy owiewającej zaginiony skarb w tej ekscytującej grze, polegającej na odkrywaniu ukrytych obiektów! Archeolodzy odkryli wiekową maszynę, która może rozwiązać światowy problem energetyczny. Czy Michelle, z pomocą przystojnego, niemieckiego inżyniera, zdoła zniweczyć wysiłki tajemniczej sekty i bezwzględnych byłych agentów KGB w zapierającym dech w piersiach wyścigu aby odnaleźć ukryte części generatora? Kup Mystery Stories: Berlin Nights już dziś i dowiedz się sam!

MYSTERY STORIES: BERLIN NIGHTS ZRZUTY EKRANU

MYSTERY STORIES: BERLIN NIGHTS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Berlin Nights” to druga z serii gier “Mystery Stories”. Jest to gra ukrytych przedmiotów wyprodukowana przez firmę BigFishGames. Podczas II Wojny Światowej naziści próbowali stworzyć maszynę, która rozwiązałaby ich problemy energetyczne. Prototyp zaginął po wojnie. Twoim zadaniem teraz jest odnalezienie wszystkich części tej tajemniczej maszyny... Read more

“Mystery Stories: Berlin Nights” zawiera kilka odmian gry ukrytych przedmiotów. Na początku szukasz obiektów z listy. Nieco później dostaniesz tylko wskazówki w postaci słów, które mają Cię naprowadzić na poszukiwany przedmiot. Ostatni etap polega na identyfikowaniu ukrytych przedmiotów po dźwięku. Takie urozmaicenie naprawdę czyni grę bardziej interesującą.

Gra zachęca także różnymi bonusami, jak możliwość zamrożenia czasu, czy skorzystania z podpowiedzi. Jednak jeśli popełnisz zbyt wiele błędów spotka Cię najokrutniejsza kara!

“Mystery Stories: Berlin Nights” to perfekcyjny przykład gry ukrytych przedmiotów. Gra zawiera około 20 lokacji i ponad 90 poziomów w trybie Free Play. Główny tryb Story oferuje około 70 poziomów. Trzeba przyznać, że technicznie gra jest także bardzo dobrej jakości: zarówno grafika jak i dźwięk są genialne. Miłośnicy gatunku na pewno się nie rozczarują!