Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Haunted Halls: Fears from Childhood Collector's Edition gra
3.9666666666667
60

Haunted Halls: Fears from Childhood Collector's Edition

Odkryj wpadające w oko scenerie z Ukrytymi Przedmiotami oraz odkryj powód, dla którego powracają do Ciebie strachy z okresu dzieciństwa. O czym tu mowa? Dowiesz się podczas grania w kolejną wciągającą grę od ERS Game Studios pt. "Haunted Halls: Fears from Childhood". Firma ta znana jest ze swoich produkcji z Ukrytymi Przedmiotami, w które zapewne przyło już Ci wcześniej grać. Jeżeli chodzi o wydanie "Haunted Halls: Fears from Childhood", to stanowi ono kontynuację do serii "Haunted Halls". Jeśli jesteś fanem produkcji z Ukrytymi Przedmiotami, to zapewne znane Ci są "Haunted Halls: Green Hills Sanitarium", "Puppet Show: Lost Town" oraz "Maestro: Music of Death". Jeżeli masz ochotę zagrać w kolejną, nie mniej interesującą produkcję, poczekaj jeszcze chwilkę na wydanie "Haunted Halls: Fears from Childhood"!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

HAUNTED HALLS: FEARS FROM CHILDHOOD COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

HAUNTED HALLS: FEARS FROM CHILDHOOD COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dziś omimy fantastyczną, nową grę z gatunku ukryte obiekty pt. Haunted Halls: Fears from Childhood Collector’s Edition. Producenci – ERS G-Studio – bardzo się starali tworząc grę, której fabuła nie jest zbyt popularna w świecie gier. Mistyczna i przerażająca fabuła wprowadza cię w świat dziecięcych koszmarów o duchach i potworach chowających się pod łóżkiem. Wszyscy zapewne wiemy o czym mowa, tak? Najgorsze koszmary, jakie możemy sobie wyobrazić możemy znaleźć w tej potwornej grze. Po licznych grach o podobnym scenariuszu, ta może wydać się najlepsza... Read more

Gra zaczyna się zwykłą, wprowadzająca sceną, która jest całkiem dobrze zrobiona. Muzyka jest dobra i świetnie dopasowana do sceny, jednak mogłaby być tu dodana więcej niż jedna ścieżka dźwiękowa. Wciąż powtarzająca się ta sama melodia może być denerwująca. Podkłady głosowe, szczególnie dla dzieci są zdecydowanie lepsze. Dźwięk idealnie dopasowany jest do atmosfery. Zatrważająca muzyka przyczynia się do atmosfery mrocznego środowiska.

Śmiało możemy powiedzieć, że szata graficzna jest bardzo dobra – przejrzysta, jasna i czysta, pomimo ogólnej mroczności bieżących zdarzeń. Jakość wizualizacji zdecydowanie jest lepsza w porównaniu do części pierwszej, niektóre ze scen wyglądają jak świetny horror.

Gra Haunted Halls: Fears from Childhood Collector’s Edition jest bardzo oryginalna, zabawna i różnorodna. Pomimo oryginalności, gra wciąż utrzymuje nasze zainteresowanie i ciekawi nadchodzącymi wydarzeniami. Gracze z pewnością docenią  wszystkie mini-gry, chociaż większość z nich jest dość łatwa.

Może się to wydać dziwne, ale polecamy tę grę dla dzieci. Gra pokaże im, że wszelkie strachy i potwory to jedynie iluzje a pokonanie ich pomoże pokonać wszelkie lęki. Jednak dla dorosłych gra będzie równie interesująca, zatem warto ją wypróbować, a miło spędzicie czas.