Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Fisher's Family Farm gra
3.0590405904059
271

Fisher's Family Farm

Gatunek: Na czasFarm Gry

Fisher's Family Farm jest nową grą ekonomiczno- strategiczną, w której spotkasz się z przyjazną i śmieszną rodziną Fisherów. Twoje zadanie będzie polegało na pomocy Marissie Fisher w opiekowaniu się jej podwodnymi przyjaciółmi. Stwarzają oni różne smakowite kąski, które będziesz musiał sprzedać. Bądź jednak ostrożny! Dookoła znajduje się całe mnóstwo złośliwych drapieżników, dlatego też będziesz musiał ochronić przed nimi swoje jezioro. Okaż się prawdziwym bohaterem przed mamą i tatą Marissy w grze Fisher's Family Farm, którą możesz pobrać u nas zupełnie za darmo! Zanurz się w fascynującym, baśniowym świecie podwodnej fauny i flory!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

FISHER'S FAMILY FARM ZRZUTY EKRANU

FISHER'S FAMILY FARM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Alawar Entertianment czuje się w produkowaniu gier strategiczno- ekonomicznych niczym ryba w wodzie. Z tego powodu nie możemy sie oderwać od codziennej rozgrywki w ich najświeższe wydanie pt. Fisher’s Family Farm. Jest tylko jedno “ale”... mianowicie przymiotnik “najświeższe” wcale nie oznacza, że jest to jakaś nowość. Gra ta niesamowicie przypomina sobą inną bardzo popularną produkcję ekonomiczno- strategiczną, jaką jest Farm Frenzy. Zawarcie nazwy “Farm” w nagłówku wcale tutaj nie pomaga... Read more

Postaraj sie jednak rozpocząć grę nie posiadając żadnych uprzedzeń z wyżej wymienionych powodów. Gra ta bowiem okazuje się naprawdę fantastyczna i sprawdzi się wręcz idealnie dla zabicia czasu podczas długich wolnych weekendów. Mimo, że produkcja ta bardzo przypomina sobą wspomnianą już wcześniej Farm Frenzy, włączając w to główne zadanie zawarte w grze, nie jest ona ani trochę nużąca. Co więcej, znajdziesz w niej o wiele więcej nowych rozwiązań i dodatków, takich jak np. nowe śmieszne zwierzęta oraz funkcje. W przeciwieństwie do Frenzy, możesz tutaj klinąć na budynek podczas produkcji, aby przyspieszyć cały proces wytwarzania dóbr. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dosyć błahe, jednak wraz z postępowaniem gry na pewno dasz tej opcji zasługiwany oklask.

Pod względem graficznym, Fisher’s Family Farm wypada tak samo jak swoje kuzynki. Wspaniałe opracowanie graficzne oraz słodkie morskie postacie stwarzają wspaniałą atmosferę. Wyzwania stawiane w tej grze są na bardzo dobrym poziomie, więc zawsze będziesz ciekawy, co może wydarzyć się w kolejnym poziomie. Muzyka też nie jest wcale taka zła i próbuje oddać sobą tropikalny nastrój. Podsumowywaując, Fisher’s Family Farm jest dobrym dodatkiem do Twojej kolekcji gier ekonomiczno- strategicznych, mimo, że sama rozgrywka wydaje się nam trochę zbyt krótka. Świetnie!