Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure gra
4
4

Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure

Gry z Ukrytymi Przedmiotami należą do jednej z najbardziej ulubionych kategorii dla milionów graczy. Jeżeli Ty także jesteś jednym z nich, zagraj w "Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure". Młoda dziennikarka Chelsea Connor potrzebuje Twojej pomocy. Ma ona zamiar przeprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci swojego ojca. Był on doświadczonym łowcą, który pewnego dnia nie powrócił ze swojej ekspedycji w Afryce. Pomóż Chelsea w odnalezieniu wszystkich wskazówek i dobierz się do całego sedna sprawy! Pobierz "Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure" już teraz, zupełnie za darmo i zabierz się za granie.

CHRONICLES OF MYSTERY: THE LEGEND OF THE SACRED TREASURE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CHRONICLES OF MYSTERY: THE LEGEND OF THE SACRED TREASURE

CHRONICLES OF MYSTERY: THE LEGEND OF THE SACRED TREASURE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure” stanowi nową część do wszechobecnie znanych serii gier z ukrytymi przedmiotami pt. “Chronicles of Mystery”, które zostały wydane przez City Interactive. Wraz ze sprytną i zręczną dziennikarką Chelasea Connor będziesz tu musiał wyjaśnić zagadkowe okoliczności śmierci jej ojca. Twoje poszukiwania za wskazówkami poprowadzą Cię od Paryża aż po samą Etiopię. Czy jesteś już pełen zapału aby dowiedzieć się nieco więcej o tej świeżej produkcji? No to lecimy dalej!.. Read more

Pamiętając poprzednie części z tej sagi, zabraliśmy się za granie w “Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure” przepełnieni entuzjazmem. Znaleźliśmy tutaj wiele świetnie skonstruowanych scenerii, które bardzo uprzyjemniły nam całą podróż. Zazwyczaj wyłączamy muzykę podczas rozgrywki, jednak tutaj okazała się ona tak klimatyczna oraz wyśmienita, że postanowiliśmy odstąpić od reguły. Znajdujące się tutaj tła z ukrytymi przedmiotami zostały bardzo dobrze zaprezentowane, a mimo tego mieliśmy kłopoty ze znalezieniem kilku z przedmiotów. W większości z wypadków polowanie za ukrytymi rzeczami okazało się jednak ogromną frajdą, więc znaczna część fanów tego gatunku powinna być nimi zachwycona.

W “Chronicles of Mystery: The Legend of the Sacred Treasure” producenci wydają się kuleć nieco z nową formą gier z ukrytymi przedmiotami. Z tego właśnie powodu dla części z grających wydanie to może okazać się nieco drażniące. Aby w pełni wkręcić się w całą panującą tutaj atmosferę, potrzeba odrobiny chęci oraz cierpliwości. Jeżeli zatem zdecydujesz się podjąć takie przedsięwzięcie, na pewno się nie rozczarujesz, bowiem jest tu naprawdę dużo do odkrycia oraz zobaczenia. Rozgrywająca się tutaj fabuła zawsze będzie trzymała Cię w ryzach. Ten fakt powinien przypaść do gustu większości z graczy, a w szczególności nowicjuszy. Gra ta stanowi świetny początek dla wszystkich, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w produkcjach z ukrytymi przedmiotami.

Dostaliśmy dzisiaj pełen obraz walki, jaką City Interactive toczy w ramach odnalezienia swojej tożsamości. Jesteśmy pewni, że kiedyś im się to uda i wtedy ich gry staną się istnymi perełkami. Powodzenia!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.1

Hard Drive: 246 MB