Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Aaron Crane: Paintings Come Alive gra
5
6

Aaron Crane: Paintings Come Alive

Pewien młody chłopiec imieniem Aaron bardzo potrzebuje twojej pomocy! Pomóż mu odnaleźć ukochanego ojca w nowej, zatrważającej grze HO pt. Aaron Crane: Paintings Come Alive! Nie masz pojęcia gdzie iść i co zrobić, jedyne co masz to dziwaczny obraz ojca Aarona, bez żadnego znaczenia. Wyrusz w tą niesamowitą przygodę razem z Aaronem, odkryj wszystkie tajemnice i pomóż ponownie spotka się ojcu i synowi! Zdumiewające sceny i wyzywające łamigłówki wraz ze wspaniała grafiką i przyjemną ścieżką dźwiękową już na ciebie czekają! Pobierz Aaron Crane: Paintings Come Alive już teraz, całkowicie za darmo i rozkoszuj się wspaniała opowieścią! Powodzenia!

AARON CRANE: PAINTINGS COME ALIVE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY AARON CRANE: PAINTINGS COME ALIVE

AARON CRANE: PAINTINGS COME ALIVE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Aaron Crane: Paintings Come Alive jest nową grą przygodową od Match Gems, w której wcielasz się w postać syna, który desperacko stara się odnaleźć zaginionego ojca i odkryć znaczenie jego starych obrazów... Read more

Twoim głównym zadaniem jest zbadanie każdego rozdziału i odnalezienie kodów by móc przejść przez portal do kolejnego rozdziału, co zaś dzieje się logicznie poprzez rozpoczęcie zbierania ukrytych obiektów Mnóstwo wyjść i powrotów w to samo miejsce jeśli pamiętasz gdzie który z nich odłożyć. Szczerze mówiąc, wiele musisz główkować a po drodze natkniesz się jeszcze na łamigłówki. Sprytnie ukryte przedmioty i wyzywające zadania sprawia, że gra jest wciągająca.

Ze strony wizualnej, Aaron Crane: Paintings Come Alive jest dobra, demonstrując najwyższe standardy wartości produkcyjnej. Każda lokacja zawiera ogromną ilość szczegółów, a sceny z ukrytymi przedmiotami w najbardziej demonstrują wysiłek włożony przez drużynę artystyczną. Najlepsze ze wszystkiego, wykonanie plastyczne już na starcie wzmacnia pozycję fabuły.

Jedyną wadą jak dotąd są łamigłówki, takie jak zagadki, obrotowe płytki itp. , które nie stanowią wielkiego wyzwania, jednak są dość zabawne. Łamigłówki wydają się być te same w każdym poszczególnym rozdziale więc dla niektórych może to być zbyt powtarzające się. Na szczęście, system podpowiedzi staje na wysokości zadania dając jedynie podpowiedzi niż wprost zdradzając kolejność naszych poczynań.

Podsumowując, Aaron Crane: Paintings Come Alive jest odświeżającą odmianą od codziennych tytułów HO. Dzięki temu, że w grze nikt i nic nie trzyma nas za rączkę, tytuł ten wymaga od nas sporo główkowania. Jest to zatem intrygująca gra przygodowa, niezbyt łatwa i niezbyt wolna. Cóż za orzeźwiający powiew świeżego powietrza w na pustyni męczących i powtarzających się gier HO!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista/Win7

CPU: 1.6 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 8.0

Hard Drive: 217 MB