Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Dominic Crane's Dreamscape Mystery gra
4.1666666666667
12

Dominic Crane's Dreamscape Mystery

W nowej grze point and click zatytułowanej Dominic Crane's Dreamscape Mystery czekają na Ciebie wspaniałe przygody! Podróżuj nie tylko po różnych państwach i cudownych miejscach, w których nigdy nie byłeś, ale również po innych światach! Pomóż głównemu bohaterowi Dominikowi Crane rozwikłać tajemnice nachodzące go w snach i rozwiązuj wiele łamigówek! Fascynującą grę typu point and click Dominic Crane's Dreamscape Mystery możesz pobrać bezpłatnie. Rzuć się w wir nowych tajemnic razem z głównym bohaterem! Baw się dobrze!

DOMINIC CRANE'S DREAMSCAPE MYSTERY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DOMINIC CRANE'S DREAMSCAPE MYSTERY

DOMINIC CRANE'S DREAMSCAPE MYSTERY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jak tylko poznasz nową grę typu ukryty obiekt Dominic Crane’s Dreamscape Mystery, odkryjesz dla siebie świat przejrzystej grafiki od producenta gier Big Fish Games. Tym razem zagrasz jako człowiek, który jest nawiedzony przez dziwaczne sny. Twoja zabawa rozpoczyna się na wizycie u psychologa, do którego przyszedłeś żeby pozbawić się obsesji... Read more

Deweloperzy stworzyli świetną 3D grafikę, której dorównuje się ścieżka dźwiękowa. Właściwie, na tym się skończą wszystkie przyjemności, bo nic wyjątkowego was tam nie spotka. Zaczniemy od tego, że nie ma żadnych instrukcyj, ani pomocy, ani opisów. Z jednej strony, gra przeciążona przejrzystymi instrukcjami zniechęca gracza, ale totalny brak ich tez nie poprawi sytuacji. Dlaczego to nie zbilansować w reszcie? Żeby znaleźć przedmiot nie trzeba bardzo wysilać się, ale niektóre odszukać nie jest łatwe zadanie, chociaż wykonalne. W grze Dominic Crane’s Dreamscape Mystery łamigłówki i mini gierki są proste żeby nie powiedzieć banalne, ale nad niektórymi trzeba będzie pomyśleć. Ale tylko dlatego że oni całkiem pozbawieni jakiejkolwiek logiki. Było by lepiej gdyby stwórcy popracowali bardziej nad fabułą, dużo by się przejaśniło. Świetne narysowane sceny czarują  gdyż z pierwszym dźwiękiem te uczucia zanikają.

Nie ma w tej grze nic nowego: najzwyczajniejsze zadania, ta sama fabuła. Dominic Crane’s Dreamscape Mystery z całą ekipom wad ma nieliczne szanse zdobyć wasze serca.