Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Yard Sale Hidden Treasures: Lucky Junction gra
5
4

Yard Sale Hidden Treasures: Lucky Junction

W tej części gry "Yard Sale Hidden Treasures" prowadzisz słynny TV show dotyczący dekoracji. Aby Twój program osiągnął sukces, będziesz musiał ciężko pracować. Odwiedź wiele wspaniałych miejsc w poszukiwaniu wyjątkowych dekoracji. Wykorzystaj swoje doświadczenie w znajdowaniu ukrytych przedmiotów, aby odmienić domy swoich sąsiadów i stworzyć bajeczny program telewizyjny!

YARD SALE HIDDEN TREASURES: LUCKY JUNCTION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY YARD SALE HIDDEN TREASURES: LUCKY JUNCTION

YARD SALE HIDDEN TREASURES: LUCKY JUNCTION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Sequel gry “Sunville Yard Sale Hidden Treasures”: “Lucky Junction” wydaje się jeszcze bardziej wciągający! SlapDash Games wprowadzili wiele ulepszeń w tej mieszance ukrytych przedmiotów i dekorowania wnętrz. Lucky Junction w Twoim sąsiedztwie otwiera sezon podwórkowych wyprzedaży i ponownie musisz zająć się dekorowaniem wnętrz, jednak tym razem zawody będą relacjonowane w telewizji! .. Read more

Ogólnie zasady gry są takie same jak w pierwszej części. Obok zwykłego trybu Timed Career teraz dostępny jest także tryb Relaxed Career z tymi samymi wyzwaniami, jednak bez presji czasowej. Poza tym jest też tryb Tour, który pozwala Ci na odszukanie wszystkich przedmiotów na każdej scenie.

Na każdym z poziomów musisz odwiedzić wielokrotnie kilka miejsc, a każdemu z nich towarzyszy lista przedmiotów, które musisz znaleźć. Jeśli chodzi o miejsca, to obok najfajniejszych lokacji z poprzedniej części gra wprowadza także Południowy-Zachód, cyrk i inne rodzaje domów.

Istnieje system podpowiedzi - 3 dla każdego poziomu, ale możesz też szukać gwiazdek na każdym poziomie, aby uzyskać dodatkowe wskazówki. Kiedy już zgromadzisz wszystkie potrzebne elementy możesz zagrać w dekoracyjną mini-grę, gdzie tworzysz wspaniałe wnętrza z rzeczy znalezionych na podwórkowych wyprzedażach. Malowanie i tworzenie nowych obiektów to nasz ulubiony element tej gry!

Wspaniała muzyka, zaskakująca grafika, mnóstwo pięknych przedmiotów i domów, dziwaczne postacie, duch współzawodnictwa i zabawne momenty czynią “Yard Sale Hidden Treasures” świetna grą!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 8.1

Hard Drive: 88 MB