Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Yard Sale Hidden Treasures: Sunnyville gra
3
4

Yard Sale Hidden Treasures: Sunnyville

W tej zabawnej grze ukrytych przedmiotów otworzysz własny sklep na tyłach swojego domu. Ale aby sprzedać coś czego nie potrzebujesz, najpierw musisz coś znaleźć! Żeby zapełnić półki w swoim sklepie musisz przetrząsnąć miasteczko i odszukać przeróżne ukryte przedmioty. Użyj swoich zdolności artystycznych, aby odnowić i upiększyć swoje znaleziska. Pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą w świecie domowych biznesów i żeby osiągnąć sukces musisz być lepszy od konkurencji.

YARD SALE HIDDEN TREASURES: SUNNYVILLE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY YARD SALE HIDDEN TREASURES: SUNNYVILLE

YARD SALE HIDDEN TREASURES: SUNNYVILLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wyprodukowana przez SlapDash Games gra “The Yard Sale Hidden Treasures: Sunnyville” łączy poszukiwanie ukrytych przedmiotów z elementami dekoracji wnętrz. Sunnyville to zabawne miasteczko, gdzie każdy ma niezwykły dom, więc i Twoim zadaniem jest urządzenie sobie oryginalnego lokum. Ta świetna mieszanka pozwoli Ci na zabawę w poszukiwanie ukrytych przedmiotów oraz na upiększenie swojego domu, wykorzystując z pozoru bezużyteczne przedmioty... Read more

Odwiedzisz 12 miejsc, do których będziesz musiał wracać, ale domy są tak przyjemne, że to naprawdę nie problem! Musisz przetrząsnąć wszystkie lokalne wyprzedaże podwórkowe w poszukiwaniu niechcianych skarbów i mebli, aby uczynić swój dom zwycięzcą. Są też mini-gry, jak szukanie części rozbitej statuetki i złożenie ich w całość; obracanie obrazków tak, aby odtworzyć mapę wskazującą położenie skarbu itd.

Gra umożliwia także ponowne przejście każdego z poziomów polegających na poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, a przejście całej gry odblokowuje drugi tryb w stylu ‘arcade’, o nazwie Tour, w którym musisz spróbować znaleźć wszystkie przedmioty ukryte w danym miejscu w jak najkrótszym czasie. Poza tym gra dostępna jest w dwóch trybach: Timed i Relaxed.

Ogólnie rzecz biorąc, “The Yard Sale Hidden Treasures” to raczej interesująca gra w artystycznej oprawie, o żywej kolorystyce, a co naprawdę nas wciągnęło to pełne akcji urządzanie domu!