Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Web of Deceit: Black Widow Collector's Edition gra
4.3333333333333
3

Web of Deceit: Black Widow Collector's Edition

Odkryj wszystkie tajemnicze sekrety w nowej, niezwykłej grze HO zatytułowanej Web of Deceit: Black Widow Collector's Edition! Uwięziony w dziwnym mieście, w którym kończy się podróż pociągu, stajesz twarzą w twarz z czarną wdową, która pragnie zrealizować swoje ciemne plany zemsty. Musisz dowiedzieć się do doprowadziło do takich wydarzeń, więc bądź dzielny i wyrusz w tą niezwykłą przygodę! Gromadź dowody, niezbędne przedmioty i odkrywaj sekrety jeden po drugim. Pobierz Web of Deceit: Black Widow Collector's Edition już teraz, całkowicie za darmo i ocal się przed siecią kłamstw! Życzymy powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

WEB OF DECEIT: BLACK WIDOW COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY WEB OF DECEIT: BLACK WIDOW COLLECTOR'S EDITION

WEB OF DECEIT: BLACK WIDOW COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek myślałeś o wyprawie by znaleźć odpowiedzi na wiele tajemniczych sekretów w dziwacznym mieście, w którym nigdy nie byłeś? Jeśli taka myśl kiedykolwiek przeszła ci przez głowę, powinniście spróbować całkiem nowej gry pochodzącej od w miarę znanego dewelopera Blam! Games. Ta nowa gra HO zatytułowana Web of Deceit: Black Widow złapie cię w sieć intryg i tajemnicy i zdecydowanie ma coś wspólnego z pająkami! Zatem dla wszystkich miłośników pająków i dobrych gier HO, przeczytajcie nasza recenzję by dowiedzieć się więcej!.. Read more

Web of Deceit: Black Widow jest gra single player i zawierz elementy gry przygodowej i Puzzle. Gra jest absolutnie rewelacyjna i zasługuje na pochwałę. PO pierwsze, rozpoczynamy od wybrania jednej z trzech możliwych poziomów trudności: zwykły, zaawansowany lub hardcore. W drodze mamy wiele rzeczy, które nam pomagają, jeśli zdarzy nam się utknąć: jest przycisk podpowiedzi, który dość szybko się ładuje nawet na poziomie zaawansowanym, jest mapa do podróżowania, która pozwala nam zaoszczędzić czas na podróżowanie, jest też dziennik z niedawnymi wydarzeniami by wiedzieć co dalej robić. Odmiennie od tego, gra jest pełna pięknie zrobionych scen HO, gdzie niektóre są interaktywne, w większości tekstowe, co znaczy, że przedmioty mamy podane na liście. Dobre jest to, ze nie wszystkie sceny HO są umieszczone jedna po drugiej; są tu także mini-gry i łamigłówki Te zaś są pięknie zrobione, większość z nich o temacie owadów, co doskonale pasuje do tematu gry. Niektóre z nich są dość stare, ale jest tez kilka nowych. Jedynym, maleńkim problemem z grą jest to, że czasami nie jesteśmy świadomi naszego zadania, które nie jest zbyt wyraziście nakreślone

Fabuła Web of Deceit: Black Widow jest kolejna dobrą cechą, jest dość oryginalna, co utrzymuje naszą uwagę. Jeśli pobierzecie darmową wersję lub zakupicie pełna wersję gry, natkniecie się na opowieść o pasażerze pociągu, który spotyka kobietę, która ma problem, jednak zanim zdąży ci o nim opowiedzieć, zostaje porwana przez armię mechanicznych robotów! Niedługo po tym, pociąg musi się zatrzymać i nie wiesz dokąd się udać, więc postanawiasz pomóc kobiecie poznać prawdę o klątwie, która nawiedzi mieszkańców Andeville, jeśli im nie pomożesz! Jeśli chcesz dowiedzieć się kim jest Czarna Wdowa, i co ma wspólnego z armią mechanicznych robotów, natychmiast zagraj w grę!

Oprócz wspaniałej fabuły i gry, grę powinno się pochwalić za szatę graficzną i muzykę: wszystko jest dopracowane i przejrzyste, o żywych kolorach; ukryte obiekty nie są zagubione w tle, sceny są idealnie zaaranżowane, postacie, choć jest ich niewiele, są doskonałe. Muzyka jest świetna, są tu też opcje dźwiękowe a temat pasuje doskonale do atmosfery.

Web of Deceit: Black Widow jest grą HO/Przygoda/Puzzle, w którą zdecydowanie warto zagrać, nie ważne czy w wersji próbnej czy płatnej wersji pełnej Dlaczego? Bo gra to zupełny hicior jeśli chodzi o grę, fabułę, grafikę i muzykę! Sprawdźcie sami!