Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Scruffs: Return of the Duke gra
4.1794871794872
39

The Scruffs: Return of the Duke

Pomóż dziadkowi udowodnić, że jest on prawdziwym Księciem z rodziny Scruffold w nowej, wciągającej i niezwykłej grze HO zatytułowanej The Scruffs: Return of the Duke! Nie pozwól złemu uzurpatorowi zostać księciem, powstrzymaj jego nikczemne plany. Podróżuj przez różne lokacje, badaj przepiękne scenerie, znajdź wszystkie potrzebne przedmioty i zostań bohaterem! Pobierz już teraz The Scruffs: Return of the Duke zupełnie za darmo i niech sprawiedliwość zatriumfuje!

THE SCRUFFS: RETURN OF THE DUKE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE SCRUFFS: RETURN OF THE DUKE

THE SCRUFFS: RETURN OF THE DUKE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gusta bywają różne! Ciężko dyskutować z tym powiedzeniem jako, że każdy z nas posiada inne gusta i potrzeby. Niektórzy wolą grać w mroczne przygody podczas gdy inni wolą zabawne tytuły... Read more

Zatem, The Scruffs: Return of the Duke nie jest stworzona dla wszystkich, ale dla tych, którzy chcą wydostać się z mrocznych pokoi, posępnych pomieszczeń, zagubionych miast i uciec od pająków, wiedźm, duchów, ta gra to świetna odmiana!

Pierwsze spotkanie z The Scruffs było raczej miłą niespodzianką niż prawdziwym „wow”. Jednakże, ta gra była świetna na niedzielny poranek i dała nam niezłą odskocznie od ponurych gier HO przygoda i łamigłówki. Jeśli chodzi o drugi rozdział od Sweet Tooth Games, The Scruffs: Return of the Duke, jest to podobna sytuacja, jednak tytuł ten stał się bardziej wyszukany i wyrafinowany.

Opowieść zaczyna się żywo, bez żadnych przerywników. Czar i wspaniałe poczucie humoru dodaje grze pikanterii, powodując, że jest bardziej zabawna. Przebywanie w śmiesznym świecie Scruff to czysta radość. Sceny z ukrytymi obiektami są dość trudne a każdy rozdział zawiera łamigłówkę, które mogą być wyzywające. Ciekawe są także mini-gry, jednak część z nich może być zbyt prosta dla weteranów gatunku.

Oczywiście, udoskonalona grafika to pierwsza rzecz, która przyciąga graczy. Żywe przedstawienie scen HO wiele dokłada do gry i tworzy uroczą i miłą atmosferę. Podkłady głosowe są świetne podobnie jak podkład muzyczny.

The Scruffs: Return of the Duke jest stworzona zarówno dla oczu jak i serca. To genialna produkcja, która pozwala nam odpocząć od powagi ostatnio stworzonych gier z gatunku HO.