Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Agency of Anomalies: The Last Performance gra
4
4

The Agency of Anomalies: The Last Performance

Witamy w The Agency of Anomalies: The Last Performance! Ta niewiarygodną gra HO przygoda oferuje ci wcielenie się w rolę agenta z Agencji Anomalii i zbadanie pewnej, ciekawej sprawy. Musisz powstrzymać sekretne bractwo znane jako Poszukiwacze i nie dopuścić by zamordowali aktorów teatru. Jak już skończysz swoją misję, dowiesz się co wydarzyło się z założycielem teatru – Patricją. Zanurz się w świat tajemnic i sekretów. Spiesz się i pobierz The Agency of Anomalies: The Last Performance całkowicie za darmo i ukończ misję!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry The Agency of Anomalies: The Last Performance. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

THE AGENCY OF ANOMALIES: THE LAST PERFORMANCE ZRZUTY EKRANU

THE AGENCY OF ANOMALIES: THE LAST PERFORMANCE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tajemne bractwa przez długi czas były używane jako główny wątek wielu gier, i wydaje się, że mroczna atmosfera roztaczająca się wokół nich tworzy najlepsze możliwe otoczenia gry. Jednakże, niektóre z tych opowieści są tak przerażające, bo są prawdziwe! W tej grze HO pochodzącej od Orneon, będziesz musiał zdobywać wyniki w jednym z sekretnych bractw i nie będzie to proste zadanie! Jednak żeby samemu się przekonać, będziecie musieli zagrać w The Agency of Anomalies: The Last Performance lub przynajmniej przeczytać naszą recenzję!.. Read more

The Agency of Anomalies: The Last Performance jest grą single player, HO z elementami Puzzle i przygody. Zajmijmy się teraz pierwszą cechą gry, fabułą. Podobnie jak w dwóch pozostałych grach tej serii, wcielamy się w rolę detektywa spraw paranormalnych, który został poproszony o pomoc przez pewna tajemnicza kobietę. Okazuje się, że jest ona częścią  grupy artystycznej składającej się z podobnych wybryków natury, których ciała są zniekształcone przez źle przeprowadzone eksperymenty. Postaramy się im pomóc dowiadując się więcej w starym teatrze, a w tym samym czasie zostajemy wynajęci przez sekretne bractwa zwane Poszukiwacze. Czy zdołasz pomóc artystom pomimo niebezpieczeństwa? By poznać bliżej tą niezwykłą historię będziecie musieli Pobrać grę i zagrać w wersji demo lub tez pobrać płatną, nieograniczoną wersję gry!

Kolejną cechą The Agency of Anomalies: The Last Performance jest grywalność, i tu trzeba przyznać, że Orneon po raz kolejny stworzył ciekawą grę! PO pierwsze, są tu trzy poziomy trudności: zwykły, zaawansowany i hardcore. Każdy z nich różni się jeśli chodzi o system podpowiedzi, błyski i przycisk omijania, ale nie można ich zmienić jak już rozpocznie się grę, więc pamiętajcie o tym. W opowieści jest siedem rozdziałów, co daje nam całkiem przyzwoity czas gry. Jest dziennik, ale nie ma mapy, jest też okienko przedmiotów, którymi dysponujemy. Sama gra składa się ze scen z ukrytymi obiektami i rozmaitymi łamigłówkami i mini-grami. Sceny HO są w większości takie jak w każdej innej grze – znajdujemy przedmioty z listy, jednak rutyna przełamana jest dodatkowym zadaniem odnajdywania przedmiotów po sylwetce lub też parowanie i łączenie par. Pomiędzy sceny HO wciśnięte są łamigłówki, fizyczne, cyrkowe, z klockami, które są całkiem ciekawe i oryginalne.

Kolejne dwie cechy na które chcemy zwrócić uwagę to szata graficzna i muzyka a także efekty dźwiękowe. Po pierwsze, w The Agency of Anomalies: The Last Performance znajdziemy ustawienia grafiki i efektów dźwiękowych, można je dopasować, ustawić głośność lub tez zmienić kursor. Doświadczenie wizualne są wspaniałe, szata graficzna jest przejrzysta i bardzo czysta. Sceny HO są pięknie zrobione, kliknięcia są dokładne. Muzyka tworzy wspaniałą atmosferę tła wspomagająca i umilająca nasze poszukiwania a podkłady głosowe są wspaniałe.

Biorąc to wszystko pod uwagę, The Agency of Anomalies: The Last Performance jest wspaniała grą single player HO/Puzzle/Przygoda z doskonałą grą, wciągającą fabułą i dobrą muzyką. Szata graficzna i muzyka są doskonałe i tworzą niezwykła atmosferę Pobierz grę i zagraj w wersji demo lub też pobierz płatną nieograniczoną wersję gry a z pewnością nie pożałujesz!