Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Agency of Anomalies: Mystic Hospital Collector's Edition gra
3.6521739130435
23

The Agency of Anomalies: Mystic Hospital Collector's Edition

Podczas grania w "The Agency of Anomalies: Mystic Hospital Collector's Edition" odnajdziesz się w wojskowym szpitalu, który okaże się dosyć tajemniczy. Prawda jest taka, że miesjce to jest zaczarowane, a wszyscy znajdujący się tutaj lekarze, pielęgniarki, oraz pacjenci potrafią przemieniać się w inne stworzenia! Przeprowadzają oni niebezpieczny i śmiercionośny eksperyment, który zagraża bezpieczeństwu całego świata. Twoja misja jako tajnego agenta polega na zinfiltrowaniu tego diableskiego szpitala i powstrzymaniu odbywającego się tam zła! Pobierz "The Agency of Anomalies: Mystic Hospital Collector's Edition zupełnie za darmo i ocal całą resztę ludzkości!

THE AGENCY OF ANOMALIES: MYSTIC HOSPITAL COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

THE AGENCY OF ANOMALIES: MYSTIC HOSPITAL COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Opuszczony szpital oraz paranormalne zjawiska są głównymi punktami w nowej grze z ukrytymi przedmiotami pt. “Agency of Anomalies: Mystic Hospital”, która została wydana przez Orneon. Dobrze zdajemy sobię sprawę, że tego typu fabuła może wydać się już dosyć przejadła dla większości graczy tego gatunku, niemniej jednak warto ją wypróbować przynajmniej z jednego podowu. Gdzie indziej bowiem mógłbyś wcielić się w rolę detektywa, który zostaje wysłany do dziwnego budynku leżącego pośrodku pustkowia i ma szansę uchronić Ziemię przed apokalipsą?.. Read more

Wlaka ze złoczyńcami czy wilkołakiem jest najzwyklejszą fuchą na świecie, no nie? Prawdą jest, że przerażające rzeczy wprawiają Cię w zdenerwowanie. “Agency of Anomalies: Mystic Hospital” jest stosunkowo nieszkodliwą grą, w której nie znajdziesz niczego przesadnie stasznego. Zamiast tego dane Ci będzie zobaczyć całą masę idealnych scenerii z ukrytymi przedmiotami, które idealnie oddają całą atmosferę panującą w tej grze. Jeżeli chodzi o poszukiwanie ukrytych przedmiotów, to jest ono dosyć łatwe, a jednak wciąż możesz się natknąć na kilka bardzo drobnych rzeczy, które będzie Ci trudno rozpoznać. W większości ze scenerii, poszukiwane przedmioty znajdują się dokładnie tam gdzie być powinny, jednak zostały one mistrzowsko wtopione w tło.

Grze “Agency of Anomalies: Mystic Hospital” daleko jest od jakiejś ekstremalnie trudnej produkcji, jednak będzie czekało tutaj na Ciebie wystarczająco wyzwań i przepięknych lokacji do odkrycia. Możemy tu marudzić jedynie nad jedną rzeczą i jest nią powracanie do poprzednio odkrytych miejsc, które w miarę postępowania w rozgrywce może się okazać nudne i frustrujące dla niektórych z grających. Dlaczego jednak nie przywiązujemy zbyt dużej uwagi do tego minusa? Prawda jest taka, że gra ta jest tak wyśmienita, że te “powroty” stanowią istną błachostkę.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, obecne tutaj opracowanie graficzne jest wyśmienite i idealnie obrazuje środowisko opuszczonego inawiedzonego szpitala. Podkład dźwiękowy idealnie wpasowywuje się w panującą tutaj atmosferę i pomaga stworzyć prawdziwie ponure otoczenie. Znajdując się zupełnie samemu w pokoju wypełnionym duchami i dziwnymi odgłosami, bardzo łatwo możesz odnaleźć się na skraju przerażenia. “Agency of Anomalies: Mystic Hospital” jest grą, na którą przyszło nam dosyć długo czekać. Świetna robota, Orneon!