Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage Collector's Edition gra
3.6666666666667
30

The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage Collector's Edition

Zostań agentem Agencji Anomalii w nowej, fantstycznej grze HO zatytułowanej The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage Collector's Edition i rozwiąż paranolmalny sekret! Znajdź przyczynę pożaru w sierocińcu i ocal dusze dzieci z pomocą nadprzyrodzonych mocy i ich stróża. Wysil się by zatrzymać mistyczne bractwo i udaremnić ich nikczemne plany. Przemierzaj przepiękne scenerie, znajduj wszystkie przedmioty i ciesz się wyzywającymi łamigłówkami! Pobierz The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage Collector's Edition całkowicie za darmo już teraz i odkryj wszystkie tajemnice!

THE AGENCY OF ANOMALIES: CINDERSTONE ORPHANAGE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

THE AGENCY OF ANOMALIES: CINDERSTONE ORPHANAGE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage jest nowa grą HO puzzle i przygoda od Orneon Games, która da ci możliwość ocalenia dusz nieszczęsnych sierot, które zginęły w pożarze. Wbijesz się w buty dociekliwego agenta by rzucić nowe światło na ten śmiertelny wypadek... Read more

Na początek, The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage posiada dokładnie tą sama historię, której już nie raz próbowaliśmy.Mini-gry to ten sam, stary typ łamigłówek, labiryntów, mechanizmów i przezroczy. Co prawda trochę je odświeżono i niektóre są dość ciekawe jednak to wciąż nic nadzwyczajnego. Przedmioty do odnalezienia także nie są szczególnie wyzywające. Jest tu za to mnóstwo bieganiny za przedmiotami, które wiemy, że są nam potrzebne. Nie trzeba wysilać się by wiedzieć jak użyć danego przedmiotu. Ukryte obiekty w każdej scenie łatwo wypatrzyć.

Jednakże, najgorszym punktem w grze jest zbyt dużo trzymania graczy za rączkę. Przejrzyste teksty podpowiedzi, dialogi, które mówią nam co robić. Co więcej, mówi się nam co będziemy robić później zanim nawet odblokuje się tą czy inną scenę. Zapewne, ten fakt odbiera całą ciekawość i aspekt intrygi zawarty w grze. Wydaje się, że czasy sprytnych gier, w których musieliśmy używac mózgów na zawsze odeszły.

Ze strony graficznej, opuszczony sierociniec w Święta, to dobry pomysł. Atmosfera nieszczęścia i niepokoju została doskonale przez programistów odtworzona. Podkład muzyczny jest także idealnie dopasowany i w żadnym momencie nie przeszkadza.

Podsumowując, The Agency of Anomalies: Cinderstone Orphanage byłaby bardziej popularna, gdyby została wypuszczona na czas (okolice Bożego Narodzenia). Świąteczna goraczka opadła i odebrała ważność grą tego typu. Jeśli jednak wolicie grać i nie bardzo wnikacie w fabułę, ten tytuł sprawi wam dużo radości.