Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Strange Cases: The Tarot Card Mystery gra
3.2191780821918
73

Strange Cases: The Tarot Card Mystery

FBI zwykle nie polega na nadprzyrodzonych zdolnościach w swoich śledztwach, jednak Claire Ellery to całkiem inny rodzaj agenta. Bada ona sprawę potrójnego porwania. Ktoś pomaga jej wytropić szaleńca, zostawiając wskazówki pod postacią kart tarota. Pomóż Claire Ellery zbadać wszystkie miejsca pełne ukrytych przedmiotów, znajdź wszystkie wskazówki pozostawione przez tajemniczego pomocnika i rozwikłaj tajemnicę w grze "Strange Cases: The Tarot Card Mystery"!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Strange Cases: The Tarot Card Mystery. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

STRANGE CASES: THE TAROT CARD MYSTERY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Strange Cases: The Tarot Card Mystery” to przyjemna gra ukrytych przedmiotów wyprodukowana przez firmę Sulus Games. Grasz jako Claire Ellery, agentka FBI, której przydzielono śledztwo w sprawie tajemniczego porwania w odległym miasteczku. Władze nie odnoszą się zbyt entuzjastycznie do Twojego przybycia, więc zdany jesteś na swoje umiejętności poszukiwania ukrytych przedmiotów... Read more

W tym niełatwym śledztwie Claire poprowadzą karty tarota w trzech różnych kolorach: niebieskie karty zawierają listę przedmiotów, które musisz odszukać, czerwone oznaczają, że musisz poskładać dany obiekt, znajdując jego wszystkie części, a zielone karty przedstawiają zarys przedmiotów ukrytych w danym miejscu. Podążając za wskazówkami z kart bez trudu rozwiążesz sprawę.

Gra w “Strange Cases: The Tarot Card Mystery” jest niezwykle odprężająca. Nie musisz ścigać się z czasem, ponieważ zarówno czas jak i liczba podpowiedzi są nieograniczone. Większość zagadek jest łatwa do rozwiązania, ale i tak dostarczają sporo dobrej zabawy. Kolejna rzecz, która sprawi, że nie oderwiesz się od gry aż do samego końca, to jej fabuła. Nie będziesz mógł przestać dopóki nie dowiesz się wszystkiego!

“Strange Cases: The Tarot Card Mystery” posiada dopracowaną grafikę i przyjemne efekty dźwiękowe. I pomimo łatwości w rozwiązaniu niektórych zadań gra bardzo nam się spodobała i polecamy ją wszystkim fanom tego gatunku. Dobrej zabawy!