Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Strange Cases: The Faces of Vengeance gra
3.4444444444444
9

Strange Cases: The Faces of Vengeance

Uwaga! Dla każdego kto lubi tajemnicze opowieści: czwarta część Strange Cases: The Faces of Vengeance ma się niedługo ukazać. Deweloperem gry jest firma Sulus Games. Fabuła jest dość przeciętna. Córeczka młodego agenta FBI zostaje porwana przez człowieka w masce. Ze screenshotów jakie widzieliśmy możemy się domyślać, że przestępca ten jest bardzo śmiały i zarozumiały. Wybiera podziemne i zdezelowane domy nieprzypadkowo. Niezwykłe efekty wizualne odzwierciedlające mroczna i posępna atmosferę Strange Cases Dr Jekyl i Mr Hyde, czy to nie straszne? W tym czasie porywacz zostawia ślady – karty z numerami. Z ich pomocą poznasz gdzie się znajduje, unieszkodliwisz i ocalisz swoje dziecko. Strange Cases: The Faces of Vengeance jest tradycyjna grą z gatunku ukryte obiekty. Mamy tu podpowiedzi, jednak trzeba być uważnym! Wierzcie mi, to nie znaczy, że możecie się relaksować.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Strange Cases: The Faces of Vengeance. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

STRANGE CASES: THE FACES OF VENGEANCE ZRZUTY EKRANU

STRANGE CASES: THE FACES OF VENGEANCE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Z tak wieloma doskonałymi przykładami detektywów i śledczych, którzy potrafią przeniknąć umysł przestępcy, niemożliwym i nieuniknionym jest to, że niektóre gry ukryte obiekty zaadaptują ten temat do własnych celów. Byłoby zbyt przesadzone gdyby stwierdzić, że są to marne kopie wielkich hollywoodzkich filmów takich jak Milczenie owiec czy popularne seriale jak Kości czy Criminal Minds, jednakże, dla wszystkich, których to kręci, będzie to rozkoszny sposób spędzenia wolnego czasu. Mamy więc jeszcze jedną grę tego typu pochodzącą od dewelopera Sulus games , który przedstawia grę Strange Cases: The Faces of Vengeance. Ta zatrważająca przygoda nosząca cechy prawdziwej zbrodni doprowadzi cię do kresu wytrzymałości, więc jeśli chcesz, przeczytaj nasza recenzję i wypróbuj grę za darmo!.. Read more

Po pierwsze, chcieliśmy przyjrzeć się fabule Strange Cases: The Faces of Vengeance. Wysoce wciągająca pozwala wcielić się w rolę agenta Claire Ellery, która rozpracowuje sprawę porwania. Bada zniknięcie dziecka swojego byłego partnera i stara się złamać zagadkę psychopatycznego przestępcy, który wysyła dziwne wiadomości na temat tej sprawy. Jej śledztwo zaniesie cię z jednej mrocznej lokacji na drugą a na każdej pełno jest przeszkód, które zostały przygotowane by cię zaskoczyć. Uważna narracje jest bardzo dobra więc jeśli myślisz o zakupieniu pełnej wersji zamiast wersji demo, gra jest z pewnością tego warta!

Po drugie, przyjrzymy się grywalności w grze Strange Cases: The Faces of Vengeance. Ta gra ukryte obiekty jest czymś więcej – jest doskonałą mieszanką elementów przygodowych i łamigłówek. Niestety, ta mieszanka niezupełnie pasuje do fabuły. Choć gra jest bardzo dobra. Czasem kuleje. Łamigłówki są zabawne na początku, ale z postępem gry stają się powtarzające, więc i nieco nudne. Będzie musiał łączyć kolory, przewody i inne…Brak oryginalnych cech jest wielkim minusem gry. Są jednak i zalety: przykładowo, sceny HO są dobre ponieważ są mroczne i dziwne – czasem musisz poskładać manekiny z porozrzucanymi częściami ciała lub aktywować przedziwne mechanizmy! Są one zrobione z wyobraźnią i służą ogółowi fabuły…Oczywiście, będzie można używać podpowiedzi i mapy, które czasem się przydadzą jeśli zdarzy ci się utknąć!

Ostatnią rzeczą są grafika i muzyka w grze Strange Cases: The Faces of Vengeance i trzeba powiedzieć, że jesteśmy mile zaskoczeni. Z pewnością, świat gier widział gry z lepszej jakości stroną audio-wizualną, ale ta gra może poszczycić się miłym tłem i postaciami a także wieloma efektami, które z pewnością zrobią na graczach wrażenie. Jest mały problem z podkładami głosowymi, ale to nic ważnego Muzyka jest miła i pasuje do całości stworzonej atmosfery.

Podsumowując, Strange Cases: The Faces of Vengeance jest gra, która warto wypróbować i pobrać, głównie z powodu fabuły. Jest zwarta i oryginalna, ale także grywalność nie jest taka zła. Nawet jeśli nie jest najlepsza, grafika i muzyka rekompensują ubytki, dlatego tez warto dać grze pozytywną ocenę!