Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake Collector's Edition gra
4.1724137931034
29

Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake Collector's Edition

Lubisz zapierające dech w piersiach przygody? Jeśli tak, polecamy grę w Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake Collector's Edition , kolejna, fascynującą grę HO puzzle. Dołącz do bystrego agenta FBI Claire Ellery by rozwiązać kolejną tajemnicza zagadkę. Tym razem wyruszysz w podróż do nawiedzonego, alaskańskiego miasteczka, zagubionego w śnieżnych dziczach. Miejscowi twierdzą, że widzieli tu duchy. Mówiąc o kilku dziwnych zaginięciach i niewyjaśnionych morderstwach, które miały ostatnio miejsce ich słowa brzmią...bardzo obiecująco!Rozwiązuj wyzywające łamigłówki, badaj zatrważające sceny z ukrytymi obiektami, zbieraj potrzebne przedmioty i być może będziesz w stanie odgadnąć kto stoi za tymi wszystkimi niewyjaśnionymi zjawiskami, Pobierz Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake Collector's Edition całkowicie za darmo i pochwal się swoimi zdolnościami HOG!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

STRANGE CASES: THE SECRETS OF GREY MIST LAKE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

STRANGE CASES: THE SECRETS OF GREY MIST LAKE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy każdego dnia przeglądasz kronikę zdarzeń paranormalnych a twój ulubiony serial to „Z archiwum X”? Masz bystre oko? Zatem z pewnością docenisz nowy hit z gatunku HO od Big Fish Games zatytułowany Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake!.. Read more

Fascynująca opowieść o bystrym agencie FBI Claire Ellery przykuje cie do monitora na wiele godzin. Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake poprowadzi cię przez złożoność swojej fabuły, co od czasu do czasu może wydać się mylące. Zatwardziali fani gatunku mogą być zawiedzeni banalnym wykonaniem. Jednakże, twoja dokładność i cierpliwość zostanie nagrodzona w wielkim finale.

Gra nosi znamiona najlepszej gry przygodowej, logicznej a nawet dziecięcej. Mając przed sobą wiele różnych lokacji do odwiedzenia na pewno nie będziesz się nudził. Co więcej znajdziecie tu interesujące mini-gry i podchwytliwe łamigłówki. Nie wszystkie przedmioty będzie wam łatwo odnaleźć, zatem przyłóżcie się badając niektóre lokacje. Dlaczego masz nadwyrężać oczy, skoro masz do dyspozycji całą gamę podpowiedzi i wskazówek? Oczywiście, możesz ich użyć jeśli nie masz ochoty na wyzwania czy test swoich umiejętności.

Mroczne i ciemne ilustracje idealnie oddają mistyczna atmosferę gry. Dzięki temu szybko zanurzysz się w tej mrocznej i tajemniczej opowieści. Wszystko to wsparte jest odpowiednia muzyką. W grze Strange Cases: The Secrets of Grey Mist Lake można było zrobić lepsze animacje, jednak nie jest to wada na tyle duża, żeby rezygnować z gry.

Na pierwszy rzut oka, to kolejna gra, w której przeszukujemy góry złomu w poszukiwaniu konkretnych przedmiotów. Zagrać więc czy też nie zagrać? Naszym zdaniem: zagrać. Dlaczego? Dla atmosfery, oczywiście!