Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Spirits of Mystery: The Dark Minotaur gra
4
8

Spirits of Mystery: The Dark Minotaur

Oto nowa części odlotowej serii z ukrytymi obiektami pt. Spirits of Mystery: The Dark Minotaur. Jesteś jedyną nadzieją magicznego królestwa: tylko ty możesz pokonać strasznego Minotaura, który pojmał cztery magiczne zwierzęta z królewskich dóbr. Te zwierzaki posiadają magiczne moce a zło pochłonęło je by mocy tej użyć w celu zbudzenia starożytnej bestii. The Dark Minotaur jest jedna z najstraszliwszych sworzeń i nikt nie wie co wydarzy się teraz w magicznym królestwie. Przepiękny styl artystyczny Spirits of Mystery: The Dark Minotaur sprawi, że uwierzysz w istnienie królestwa. Ocal więc najdroższe magiczne zwierzęta.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Spirits of Mystery: The Dark Minotaur. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR

SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mity i legendy przenoszą nas w odległe krainy, możemy poznawać przez nie niesamowite postacie i zobaczyć niezwykłe stworzenia! Nie ma nikogo, kto mógłby oprzeć się czarowi mitologii a mitologia Grecka to jedna z najlepszych jakie istnieją, pełna żywych postaci i niesamowitych opowieści! Jeśli jesteście fanem mitologii, powinniście wypróbować całkiem nową grę z gatunku ukryte obiekty pochodzącą od dewelopera ERS G-Studio! Ta twórcza gra nosi tytuł Spirits of Mystery: The Dark Minotaur i cechuje się najlepszym stworzeniem greckiej mitologii – pół człowiekiem, pół-bykiem – Minotaurem! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej grze, przeczytajcie resztę naszej recenzji i pobierzcie wersję próbną lub zakupcie nielimitowaną wersję tej ekscytującej gry!.. Read more

Pamiętając, że Spirits of Mystery: The Dark Minotaur nosi elementy starożytnej mitologii greckiej, nie dziwi fakt, że fabuła jest ciekawa i pomysłowa. Wcielimy się w rolę księżniczki z dużego królestwa, której przydzielono zadanie odnalezienia zaginionych zwierząt z królewskiej menażerii. Musi ona dowiedzieć się, gdzie są ukryte zanim zły czarnoksiężnik użyje ich by obudzić straszną, mityczną istotę zwaną Minotaurem. Jeśli to uczyni, nasze królestwo zostanie zniszczone, na co nie możemy pozwolić! Zatem, do nas należy rozwiązanie tajemnicy i ocalenie królestwa!

Kolejną wielką i ciekawą cechą gry jest grywalność. Fajne w Spirits of Mystery: The Dark Minotaur jest to, że nie jest to wyłącznie gra ukryte obiekty, nosi też elementy gatunków przygodowego i puzzle. W grze jest wiele łamigłówek, nad którymi trzeba będzie się natrudzić. Całe doświadczenie w grze oparte jest na scenach HO, które są bardzo interesujące. Nie są one zagracone, są zabawne, szczególnie te, które zawierają elementy interaktywne – można przełączać się pomiędzy scenami Ho, co jest kompletnie nową i bardzo ciekawą cechą gry. Kolejną cechą, o której trzeba wspomnieć są mini-gry, które zazwyczaj wymagają łączenia trzech obiektów. Jest tez pewna zmiana tempa gry gdy przełączamy się ze sceny HO do mini-gier, co nie pozwoli nam się nudzić. Jedynym małym problemem jest to, że sceny Ho i mini-gry są zbyt proste, nawet dla początkujących!

Spirits of Mystery: The Dark Minotaur nie tylko cechuje grywalności i fabuła, ale gra może poszczycić się zadziwiającą grafiką i elementami dźwiękowymi. Grafika jest dobra, ucieszy nas kolorowy podkład i tło, postacie są przyjemnie narysowane, ale ma się ciągłe wrażenie, że widziało się je już w poprzednich częściach serii. Wszystkie szczególiki, takie jak kursor, są na właściwym miejscu, a całość wrażeń jest bardzo dobra. Gdy doda się jeszcze żywą muzykę jest jeszcze lepiej! Muzyka w grze jest właściwie dobrana, tworzy pewnego rodzaju mistyczną atmosferę, która wciągnie nas w wir wydarzeń!

Podsumowując, Spirits of Mystery: The Dark Minotaur jest wspaniałą grą HO, nie tylko dlatego, że elementy przygody i puzzli wprowadzają do gry ekscytujący pierwiastek, ale także dzięki twórczej fabule, która zajmie nas na długi czas, wciągającej grze, która nas zachwyci. Oczywiście, efekty audio-wizualne są na wysokim poziomie i tu też będziemy zachwyceni. Nie przegapcie okazji by zagrać w tą fascynująca grę!