Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Spirits of Mystery: The Dark Minotaur Collector's Edition gra
4.1304347826087
23

Spirits of Mystery: The Dark Minotaur Collector's Edition

Trzecia część pięknej serii gier HO Spirits of Mystery: The Dark Minotaur od studia ERS Game i Big Fish Games jest kolorową i niezapomnianą przygodą w świecie marzeń. Będziesz musiał pomóc księżniczce szukać jej zwierzątek! Nieszczęsne zwierzęta zniknęły bez śladu i tylko ty możesz pomóc je odnaleźć! Zbadaj przepiękne lokacje, szukaj wskazówek i poznaj prawdę. Gra Spirits of Mystery: The Dark Minotaur ukaże się już niebawem. Zostańcie z nami!

SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR COLLECTOR'S EDITION

SPIRITS OF MYSTERY: THE DARK MINOTAUR COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mówi się, że co nagle to po diable. Wspaniały deweloper ERS Games Studios popełniło właśnie taki błąd. Prawdopodobnie wypuszczając jedną grę za drugą zapomnieli całkowicie o jakości. Ich ostatnia gra Spirits of Mystery: The Dark Minotaur została stworzona w pośpiechu. Wiele z niej zostało wzięte z poprzednich gier z niedopracowaną fabułą i innymi brakami... Read more

Podobnie jak w innych grach z ukrytymi obiektami w serii Spirits of Mystery, wcielimy się w rolę księżniczki, w której małych rączkach leży los całego kruchego świata. Naszym zadaniem jest ocalić królewskie zwierzaki wszelkimi możliwymi sposobami. Oczywiście za wszystko odpowiedzialna jest zła wiedźma! To ona ukradła je by obudzić mitycznego potwora – Minotaura. Bardzo ważne jest ocalenie tych małych zwierzaków, ponieważ nie tylko są one naszymi przyjaciółmi, ale też mają magiczne moce, które służą ich właścicielowi. Prawdopodobnie już zastanawiacie się dlaczego akurat księżniczka musi wyruszyć na tę niebezpieczną misję a nie królewscy wojownicy? No cóż.. Może jest ona zbyt niecierpliwa by zostać w domu i myśleć? To akurat nie jest właściwy powód, ale kto wie? Od razu wkraczamy do akcji i wkrótce odkrywamy, że ktoś pomagał wiedźmie. Jej wspólnikiem jest królewski myśliwy. Z jakiegoś powodu, on także posiada magiczne zdolności. Głowę dam sobie uciąć, że już gdzieś widziałam tego faceta z jego panterą. Ale cóż, są to odnośniki do innych gier ze studia ERS Game.

My jednak, niestety, nie mamy nikogo do pomocy jak rozpoczynamy podróż. Pomimo faktu, że opowieść nie jest całkiem nowa, poszukiwanie zwierząt tworzy ciekawą grę. Na przykład, jak tylko uda nam się ocalić jedno z magicznych zwierząt, jego wizerunek pojawia się w naszym wyposażeniu Błyka jak tylko zwierzę gotowe jest przyjść nam z pomocą. Jednakże, zawsze jest jakiś haczyk. Głodne zwierzaki nikomu nie pomogą, więc najpierw musisz zdobyć ziarna, mleko i chrupiące bambusy

Oprócz tych zadań trzeba używać magicznego lustra a będziemy mogli dostrzec potwory kryjące się w scenach z ukrytymi przedmiotami. Lokacje można zamienić na gry match-3, co trochę rozdziera grę W tych lokacjach trzeba odnaleźć przedmioty po ich zarysie i domyśleć się ich zastosowania w przyszłych lokacjach.

Gra ma również zalety. Spirits of Mystery: The Dark Minotaur posiada dobra grafikę i przyzwoity soundtrack. Gra jednak nie jest spójna. Być może, trzeba tu winić deweloperów i ich pośpiech. Parę razy, wypadłam z gry lub też ekran poczerniał ( by odłożyć wszystko na swoje miejsce musiałam zwiększać rozmiar ekranu), czasem napotykałam również problemy z systemem podpowiedzi.

Spirits of Mystery: The Dark Minotaur wciąż pozostaje dla mnie zagadką. Walczymy ze złem by ocalić świat, jednak w grze na prawdę niewiele się dzieje. A główna postać – Minotaur jest dość niewyraźny i wydaje się być tylko wspomnieniem. Nie powiem wiele, by nie psuć zabawy, ale trochę zawiodłam się na zakończeniu gry.

Edycja Kolekcjonerska oferuje nam zdjęcia, tapety, wygaszacze i filmy z gry z ścieżkami dźwiękowymi. By rozwinąć zawartość dodaje się zdjęcia użytkowników lub, prościej, awatary. Mogę jeszcze powiedzieć, że Spirits of Mystery: The Dark Minotaur jest dobrą grą z doskonałą grafiką, dobrą muzyką i ciekawą fabułą. Jeśli nie prosicie o więcej, jest szansa, że gra wam się spodoba.