Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Spirits of Mystery: Amber Maiden Collector's Edition gra
3.9714285714286
35

Spirits of Mystery: Amber Maiden Collector's Edition

"Spirits of Mystery: Amber Maiden", jakie zostały wydane przez ERS Game Studios stanowią czarującą baśń, którą masz się teraz szansę zagłębić. Znajdziesz się tu w cudownej atmosferze nowego rodzaju gry z ukrytymi przedmiotami. Obecne tutaj opracowanie graficzne na pewno zdoła Cię zafascynować i zabrać ze sobą do czarodziejskiego królestwa, w którym miało miejsce pewne tajemnicze wydarzenie. Jest to historia o młodej księżniczce, na którą został rzucony urok zaraz po jej narodzinach. Król oraz królowa bardzo cieszyli się z widoku swojej prześlicznej, nowonarodzopnej córeczki, jednak ich radość nie trwała zbyt długo... Obecnie całe królestwo znajduje się w żałobie oraz smutku...

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SPIRITS OF MYSTERY: AMBER MAIDEN COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SPIRITS OF MYSTERY: AMBER MAIDEN COLLECTOR'S EDITION

SPIRITS OF MYSTERY: AMBER MAIDEN COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Spirits of Mystery: Amber Maiden” jest przyjemną baśniową opowieścią, która zabierze Cię wstecz do lat Twojego dzieciństwa, kiedy to bajki były w stanie bez końca rozwijać Twoją fantazję. Dzisiaj, w epoce wirtualnych gier, nie musisz wysilać swojej wyobraźni, a zamiast tego pobrać jakąś grę i rozkoszować się fantastyczną opowieścią, a nawet wziąć w niej udział. Tym razem wszystko kręci się w wokół ratowania księżniczki- bobasa: złowroga wiedźma zamierza obrócić pewne królestwo w proch i Twoje zadanie polega na schowaniu potomkini tronu daleko od tej nikczemnej kobiety. Sama fabuła może wydawać się tu trochę mierna, jednak ERS Game Studios zdołali owinąć ją w naprawdę zjawiskową grafikę... Read more

Mimo, że wszystkie scenerie przedstwaiają czasy średniowiecza, nie znajdziesz tutaj niczego posępnego czy ponurego. Wkraczasz tutaj do świata fastastyki, który wypełniony jest różnymi bajkowymi istotami oraz ludźmi, którzy desperacko potrzebują Twojej pomocy. Znajdziesz tu wiele scenerii z ogromną ilością ukrytych przedmiotów, jednak najepszą rzeczą w tej grze jest fakt, że masz szansę wypróbować zupełnie nowych i ekscytujących sposobów na odnajdywanie pożądanych rzeczy. Wszystkie łamigłówki są nowe, jednak wystarczająco łatwe, abyś mógł rozwiązać je bez pomocy podpowiedzi.

“Spirits of Mystery: Amber Maiden” posiada dobrą jakość powtórnej rozgrywki, odkąd zawiera ona dwa poziomy trudności. Wszystkie poszukiwane przedmioty zostały porządnie narysowane i sprytnie ukryte w tłach. Najwyższej jakości opracowanie graficzne wraz ze świetnymi efektami dźwiękowymi i muzyką stwarzają wspaniałą średnioweczną atmosferę. Rzadko kiedy zdarza się nam lubić podkład głosowy, jednak ten obecny tutaj zrobił na nas dobre wrażenie.

Mimo, że jest to kolejna opowieść o księżniczkach, to wysoka jakość całokształtu tej produkcji wybija ją ponad inne. Producenci odwalili kawał dobrej roboty aby stworzyć dobrą grę z ukrytymi przedmiotami, która będzie odpowiednia dla szerokiej gamy grających, włączając w to fanów platformówek i produkcji typu Dopasuj 3.