Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Spirits of Mystery: Song of the Phoenix Collector's Edition gra
3.5175438596491
114

Spirits of Mystery: Song of the Phoenix Collector's Edition

Przywitaj się z kolejnym dziełem ERS Games! Nowa, kolorowa i ekscytująca gra HO, sequel do Spirits Mystery: Amber Maiden zatytułowana Spirits of Mystery 2: Song of the Phoenix łączy w sobie fascynującą fabułę i zdumiewającą opowieść! Ocal porwanego księcia i całe królestwo zanim będzie za późno! Mnóstwo czasu spędzisz starając się rozwiązać wszystkie skomplikowane łamigłówki i znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, odkładając wszystko na swoje miejsce – zresztą będzie warto!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SPIRITS OF MYSTERY: SONG OF THE PHOENIX COLLECTOR'S EDITION

SPIRITS OF MYSTERY: SONG OF THE PHOENIX COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przygoda HO od ERS G-Studio zatytułowana Spirits of Mystery 2: Song of the Phoenix jest kolejna grą o tematyce magicznej, która wymaga przygotowywania eliksirów, spakowana w przepiękna szate graficzną... Read more

Zaczynając od fabuły, jest raczej powtórzeniem tematów, które były już wykorzystywane przez programistów wielu gier, jednakże, tym razem zrobiono to o wiele lepiej. Musisz odwiedzić wiele interaktywnych miejsc I scen HO, które wypełnione sa mnóstwem ukrytych przedmiotów. Niestety, łamigłówki są starego typu, które widzieliśmy juz wiele razy. Wciąż jednak sa dobrze zrobione I zawsze mają sens. Zamiast zwykłej listy, zostaje tu przedstawiony zarys przedmiotu do znalezienia. Jeśli więc nie bardzo lubisz ten sposób szukania, będziesz lekko zawiedziony.

Ze strony graficznej, Spirits of Mystery 2: Song of the Phoenix jest po prostu przepiękna. Z tak przygotowanym wykonaniem plastycznym I graficznym, gra zasługuje na tytuł ‘gry z najlepsza oprawą’. Cudowny dizajn I mega wykonanie z pewnościa was zachwycą. Grą będziemy się cieszyć przez około 7 godzin. Jest to zdecydowanie niezwykła, oryginalna, świeża, innowacyjna I wysoce kreatywna opowieść HO z odjazdowymi ilustracjami I ujmującymi postaciami.

Podsumowując, Spirits of Mystery 2: Song of the Phoenix ma wielkie szanse na zdobycie serc wielu graczy. Jeśli jesteście miłośnikami gier HO, ten tytuł zachwyci was sprytnymi łamigłówkami I zapierająca dech w piersiach grafiką. Miłej zabawy!