Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Slingo Mystery: Who's Gold gra
4.3571428571429
14

Slingo Mystery: Who's Gold

Pierwotnie "Slingo" było połączeniem dwóch gier: jednorękiego bandyty i bingo. Tym razem jednak firma Funkitron dorzuciła jednak także pewne elementy ukrytych przedmiotów. Maggie straciła wszystko po rozwodzie. Jej były mąż jest właścicielem najpopularniejszego kasyna w Las Vegas, więc Maggie uznaje, że najlepszą formą zemsty będzie obrabowanie skarbca w kasynie. Nie ma nic do stracenia i nic jej nie powstrzyma! Czy pomożesz jej w realizacji tego planu?

SLINGO MYSTERY: WHO'S GOLD ZRZUTY EKRANU

SLINGO MYSTERY: WHO'S GOLD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Zagadki. Tajemnice. Ukryte przedmioty. Wszystko to znajdziesz w grze przygodowej “Slingo Mystery: Who’s Gold”, wyprodukowanej przez firmę Funkitron. Twórcy postarali się połączyć kilka różnych gatunków gier, jednak nie wszystkie z nich zostały dobrze dopasowane do gry... Read more

Zaczniemy od dobrych stron. Każde działanie w grze i każdy przedmiot związany jest z fabułą, co rzadko jest spotykane w grach tego rodzaju. Dzięki temu zawsze wiesz co robisz i dlaczego. Oczywiście niektóre zadania są nieco naciągane - jak na przykład zniszczenie kamery przy pomocy bambusowych strzał - ale nie bardziej niż w pierwszym lepszym hollywoodzkim filmie akcji.

Od czasu do czasu będziesz musiał zagrać w Slingo - połączenie gry w Bingo i Jednorękiego Bandyty. Dzięki temu zdobędziesz dodatkowe punkty, podpowiedzi i doładowania. Ponieważ Slingo to bardzo wciągająca zabawa, twórcy gry jako bonus umożliwiają wybranie tej gry w każdej chwili z menu głównego.

30 różnych miejsc sprawia, że gra jest wystarczająco długa, ale jej jakość nie jest zbyt wysoka. Przede wszystkim gra jest niesamowicie prosta. Nawet najtrudniejszy tryb nie będzie stanowił żadnego problemu dla średnio wprawnych graczy. Poszukiwanie ukrytych przedmiotów potrafi być bardzo frustrujące. Często musisz znaleźć kilka takich samych przedmiotów, jak na przykład pięć kamer, czy pięć butli gazowych. To wydaje się nieco dziwne.

Jednak gra posiada kilka oryginalnych elementów i jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, “Slingo Mystery: Who’s Gold” to słuszny wybór.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 276 MB