Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Slingo Quest Amazon gra
4.0714285714286
14

Slingo Quest Amazon

Jeśli szukasz dobrej przygody – właśnie ją zalazłeś: Slingo Quest Amazon przygotowana jest specjalnie dla ciebie! Gotowy na kolejne wyzwanie Slingo?Slingo Quest wynosi twoja ulubiona grę Slingo na kolejny poziom i wprowadza do gry kolejne wyzwania! Slingo Quest Amazon kontynuuje przygodę z zakończenia Slingo Quest Egipt i wysyła nas w górę Amazonki by uratować Jokera przed Diabłem.Wszystkie klasyczne cechy Slingo, które znasz a dodatkowo zupełnie nowy sposób gry! Nie wahaj się i zagraj w Slingo Quest Amazon już dziś!

SLINGO QUEST AMAZON ZRZUTY EKRANU

SLINGO QUEST AMAZON RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Slingo Quest Amazon od Funkitron jest jak powiew świeżości po wszystkich mrocznych tajemnicach, które przyszło nam rozwiązywać w grach HO. Slingo jest lekką, zabawną i wciągającą grą, jakich ostatnio było mało. Jeśli lubisz gry typu Bingo z pewnością spodoba ci się Slingo Quest Amazon... Read more

Jeśli jesteś nowy w świecie gier Slingo, powinieneś wiedzieć, że ogólne zasady gry są bardzo proste: każdy poziom posiada tablicę wypełnioną przypadkowymi liczbami w pięciu kolumnach. Za każdym ruchem, pojawia się 5 liczb lub symboli w stylu jednorękiego bandyty wtedy możesz kliknąć w swoje liczby na planszy Bingo jeśli pasują one do tych wylosowanych. Każde stworzone Slingo przynosi ci kolejne punkty, a jeśli utworzysz specjalny kształt, dostajesz więcej bonusów. Wylosowanie jakiejkolwiek liczby przedmiotów bonusowych także wpływa na grę wraz z monetami, które dodają ci punkty bonusowe. Joker pozwala ci odznaczyć jakąkolwiek liczbę w kolumnie lub karcie a Diabeł zwalnia mini-gry, które wymagają albo umiejętności albo też szczęścia.

Grafika jest przyjemna i przejrzysta a gra zabawna. Jest tu mnóstwo poziomów do ukończenia z dziesięcioma lokacjami, a niektóre z nich wprowadzają nowe sześciokątne lub inne tablice o różnych, dziwnych kształtach. Plansze i nowe doładowania są niezwykłe. Inne nowe cechy takie jak mini-gry i różne wyzwania powodują, że Slingo Quest Amazon jest jeszcze lepsza.

Są tu jednak pewne frustrujące i denerwujące kwestie, o których trzeba wspomnieć. Większość gry wymaga ciągłego klikania w jeden przycisk, a jeśli Diabeł zabiera wszystko co masz będziesz musiał w kółko powtarzać tą samą planszę. To powód dla którego Slingo Quest Amazon może wydać się nudna. Niektóre poziomy są dość trudne podobnie jak niektóre cele. Możesz spędzić całe sobotnie popołudnie wciąż powtarzając poziom 2-1 aż w końcu uda się osiągnąć gwiazdkę ‘pełnej karty’ z tego poziomu i poświęcisz kolejne 4 godziny na zdobycie 5 gwiazdek na poziomie 2-3. Wymagania są wysokie i można tylko mieć nadzieje na wygraną. Doładowania w grze są nierównomierne.

Podsumowując, Slingo Quest Amazon jest przyjemnym marnotrawcom czasu i nie trzeba być dzieckiem, żeby się świetnie bawić. Trzeba dać jej szansę a może się spodoba. Miłej zabawy i powodzenia!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.4 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 780 MB