Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Snow White Solitaire: Charmed kingdom gra
3
1

Snow White Solitaire: Charmed kingdom

Kochasz opowieści, mity, historie o księżniczkach, różnorodne legendy? Lubisz cierpliwość, ale chcesz więcej? A więc nasza saga cierpliwości pasjansa jest dla Ciebie!

Królestwo Śnieżki jest w niebezpieczeństwie! Połącz siły z Głupcem, krasnoludem, rycerzem, czarodziejką, smokiem, golemem i drewnianym goblinem i odwiedź 5 magicznych światów, niszcz czary i poradzisz sobie ze wszystkimi próbami, które napotkasz w drodze!

Zbieraj cenne karty, łamaj blokady, przecinaj winorośle i łańcuchy, niszcz kamienie i gasić pożary, aby ukończyć tę wspaniałą grę! Użyj Jokera i innych magicznych zdolności do wykonania zadań!

Muzyka i wspaniałe tła oczarowują Cię i odprężają jak magia, sprawiając przyjemność na ukończeniu każdego poziomu!

Dowiedz się więcej o swoich ulubionych bohaterach, ich sekretach i historiach; odwiedzić epokę średniowiecza i zobaczyć domki elfów, krasnoludków, smoków, czarowników, wróżek i innych mistycznych postaci.

Odpocznij od codziennego pośpiechu! Zanurz się w długo wyczekiwaną przygodę i dowiedz się, co stało się z Królewną Śnieżką po tym, jak pokonała Złą Królową!

Uwielbiam gry karciane takie jak Spider Solitaire, Classic Solitaire, Pyramid Solitaire, Klondike, Freecell i Perfect Match? To jest idealna gra logiczna dla Ciebie!

SNOW WHITE SOLITAIRE: CHARMED KINGDOM ZRZUTY EKRANU