Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Serpent of Isis 2: Your Journey Continues gra
4.6666666666667
15

Serpent of Isis 2: Your Journey Continues

Czy stęskniłeś się za jakąś wciągjaącą grą z Ukrytymi Przedmiotami? Czy masz ochotę na przeżycie czegoś zupełnie nowego i tajemniczego? Zagraj zatem w naszą darmową do pobrania grę pt. "Serpent of Isis 2: Your Journey Continues"! Produkcja ta pozwoli Ci na podróżowanie dookoła świata i wzięcie udziału w różnorodnych przygodach! Profesor Thomas Penory został porwany. Zanim to jednak nastąpiło, poszukiwał on legendarnego grobowca Isis. Teraz odkrycie tego pochówku i rozwikłanie sekretu zaginięcia profesora zależy właśnie od Ciebie. Jest to bardzo zawikłana opowieść, nie sądzisz? Spróbuj zatem ją rozplątać!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SERPENT OF ISIS 2: YOUR JOURNEY CONTINUES ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SERPENT OF ISIS 2: YOUR JOURNEY CONTINUES

SERPENT OF ISIS 2: YOUR JOURNEY CONTINUES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ekipa z GameHouse’a rozradowała swoich wszystkich fanów świeżą kontynuacją do bardzo popularnej gry z ukrytymi przedmiotami pt. “Serpent of Isis”. Najnowsza, nosząca dosyć prosty tytuł “Serpent of Isis 2: Your Journey Continues” część opiera się na fascynującej przygodzie oraz poszukiwaniu starożytnych artefaktów. Mimo, że sama fabuła brzmi dosyć znajomo, bardzo interesująco jest podążać za instruktażami dziadka. Znajdziesz tutaj całą masę nieustannie wyskakujących dialogów, przez które na całe szczęście będziesz mógł przebrnąć bez większego problemu. Dzięki nieustannie dostępnej opcji “Jak Grać” oraz wprowadzeniach, “Serpent of Isis 2: Your Journey Continues” stanowi istną perełkę dla wszystkich nowicjuszy gier z ukrytymi przedmiotami. Starzy wyjadacze tego gatunku znajdą tutaj rzeczy, które z pewnością zdołają przykłuć także ich uwagę. .. Read more

Sama rozgrywka opiera się na najlepszych tradycjach produkcji z ukrytymi przedmiotami, jakimi są wyzwanie oraz zainteresowanie. Wszystkie scenerie są bardzo przejrzyste i wyraźne, z tego część z nich jest stosunkowo łatwa a druga zaś trudniejsza, jednak nie znajdziesz tu nic tak drobnego, żebyś nie był w stanie go dostrzec. Większość z mini gier jest zdecydowanie podchwytliwa, ale będziesz mógł tutaj trafić także na kilka “bułek z masłem”. Główna zasada w większości mini gier polega na odnalezieniu głównego przedmiotu, który później pomoże Ci w ich rozwiązaniu.

Opracowanie graficzne jest w większości przypadków znakomite, mimo, że część ze scenerii wydaje się czasem trochę rozmazana. Tło muzyczne idealnie pasuje do panującej w tej grze atmosfery, a jednak czasami okazuje się zbytnio natarczywe. Na całe szczęście znajdziesz tu opcję, która je wyciszy! Wszystkie występujące tutaj kreskówkowe postacie zostały bardzo porządnie skonstruowane.

Podsumowywując, “Serpent of Isis 2: Your Journey Continues” posiada wystarczającą ilość nowinek, dzięki którym można ją bez wahania polecić wszystkim zagorzałym fanom gier z ukrytymi przedmiotami. Znajdziesz tutaj całą masę scenerii do odkrywania oraz zagadek, dzięki którym będziesz miał szansę powysilać trochę swoje szare komórki. Limity czasowe oraz kary za ich przekroczenia także dodają całej rozgrywce trochę więcej smaku. Sam spróbuj!