Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Serpent of Isis gra
4.1111111111111
18

The Serpent of Isis

W pierwszych latach XX wieku legendarne dzieło sztuki, Serpent of Isis, zostało skradzione podczas uroczystego otwarcia Muzeum Egipskiego w Kairze. Całe swoje dorosłe życie spędziłeś na poszukiwaniu zaginionego dzieła sztuki, pierwotnie odkrytego przez Twojego dziadka. Pewnego dnia otrzymujesz tajemniczy list sugerujący, że osoba będąca w posiadaniu arcydzieła może znajdować się w pociągu Mont Palu Express. Złap ten pociąg i rozwikłaj starożytną tajemnicę!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry The Serpent of Isis. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE SERPENT OF ISIS

THE SERPENT OF ISIS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “The Serpent of Isis” wykonana przez Gamgo Games i wydana przez BigFishGames to coś dla miłośników gatunku “hidden object”. W grze odwiedzicie wspaniałe miejsca i zbadacie skomplikowaną historię z pięcioma podejrzanymi. Każdy z nich posiada specjalną kartę i kilka przedmiotów, które musisz odszukać. Grę urozmaicą podpowiedzi i bonusy czasowe, a do Ciebie należy zebranie wszystkiego, co niezbędne. Każdy rozdział składa sie z kilku scen, które należy przetrząsnąć w poszukiwaniu przedmiotów niezbędnych to wypełnienia zadania!.. Read more

Grafika jest kolorowa, dźwięk dobrze dopracowany, efekty wizualne wykonane w fascynujący sposób, a fabuła naprawdę wciągająca. Fajne łamigłówki, które można pominąć, mnóstwo ukrytych przedmiotów i scen do przeszukania sprawiają, że gra jest interesująca i niełatwa! Jest także do wyboru tryb gry na czas lub bez ograniczeń czasowych. Czasami możesz mieć problem z określeniem niektórych przedmiotów, jednak mimo tego ta mieszanka intrygujących łamigłówek i zabawy w odnajdowanie ukrytych przedmiotów z pewnością Cię nie rozczaruje!