PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Nancy Drew: Secret of the Scarlet Hand

I ponownie słynna łowczyni przygód, Nancy Drew, potrzebuje Twojej pomocy! Tym razem musisz odkryć tajemnicę Scarlet Hand. Ten starodawny artefakt został skradziony przez złoczyńców, których musisz odszukać, aby relikt mógł powrócić na swoje miejsce. "Nancy Drew: Secret of the Scarlet Hand" zaprasza Cię do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie! Rozkoszne postacie, wciągająca fabuła i wiele wyzwań w postaci łamigłówek z epoki Majów z pewnością Cię nie rozczarują. Tylko Ty możesz odkryć prawdę w grze "Nancy Drew: Secret of the Scarlet Hand"!

Title - Nancy Drew: Secret of the Scarlet Hand Game Download for PC Description - Set about Nancy Drew: Secret of the Scarlet Hand, a Ukrytymi Przedmiotami game offered by Her Interactive. I ponownie słynna łowczyni przygód, Nancy Drew, potrzebuje Twojej pomocy! Tym razem musisz odkryć...

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nancy Drew: Secret of the Scarlet Hand. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NANCY DREW: SECRET OF THE SCARLET HAND ZRZUTY EKRANU

NANCY DREW: SECRET OF THE SCARLET HAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Nancy Drew: Secret of the Scarlet Hand” to gra stworzona i wydana przez firmę HER Interactive. Jest to szósta w tej serii gier przygodowych ‘wskaż-i-kliknij’. Kilka drogocennych artefaktów zostało skradzionych i Nancy, główna bohaterka gry, rozpoczyna własne śledztwo w tej niełatwej sprawie... Read more

Większość czasu spędzasz w muzeum, gdzie badasz kolejne pomieszczenia. Niezwykle istotne jest zbieranie lub zapamiętywanie wszystkiego, co spotkasz na swojej drodze, gdyż nigdy nie wiesz, co się przyda w rozwiązywaniu przyszłych łamigłówek. Oczywiście jeśli coś Ci umknie zawsze można skorzystać z systemu podpowiedzi, ale wydał nam się on raczej niewygodny. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń o swojej przyjaciółki Bess, a ona udzieli Ci wskazówek. O wiele łatwiej skorzystać z opisu przejścia gry, jeśli zdarzy Ci się utknąć.

Grafika i dźwięki w “Nancy Drew: Secret of the Scarlet Hand” są dość dobre. Nawet da się odczuć napiętą atmosferę muzeum z jego szkieletami i mumiami. Istnieją jednak pewne problemy ze sterowaniem. Nancy nie porusza się po ukosie, co zdaje się dość niespotykane we współczesnych grach.

Gra oferuje liczne łamigłówki i pełną wyzwań fabułę. Jeśli nigdy nie grałeś w gry z tej serii warto zacząć od “Secret of the Scarlet Hand”. Nancy Drew ma już wielu fanów na całym świecie, więc sam zdecyduj, czy chcesz do nich dołączyć!

KOMENTARZE DLA NANCY DREW: SECRET OF THE SCARLET HAND