Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery of the Missing Brigantine gra
3.5384615384615
13

Mystery of the Missing Brigantine

W grze Mystery of the Missing Brigantine czeka na ciebie plątanina zdarzeń i postaci! Zagraj w tą fascynującą grę ukryte objekty i wkręć się w wir wydarzeń! Opowieść zaczyna się gdy Jack Haniken i Elisabeth dowiedzieli się o pewnych starożytnych, zatopionych skarbach. Odważny Jack wyrusza na poszukiwania jednak ginie w dziwnych i wyjątkowych okolicznościach. Dołącz do dzielnej drużyny poszukiwaczy Jacka – profesora Thompsona i Natashy. Pobierz Mystery of the Missing Brigantine całkowicie za darmo i rozwiąż tę zagadkę!

MYSTERY OF THE MISSING BRIGANTINE ZRZUTY EKRANU

MYSTERY OF THE MISSING BRIGANTINE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wydaje się, że transporter ukrytych objektów od Big Fish Games całkowicie się rozsypał sądząc po ich nowym projekcie Mystery of the Missing Brigantine. To smutne, ale ich ostatnie gry okazały się być frazesami... Read more

Po pierwsze, fabuła Mystery of the Missing Brigantine jest zbyt skomplikowana, w sensie negatywnym. Składniki fabuły wydają się być zbieraniną cech różnych historii i w żaden sposób nie są ze sobą powiązane. Wyzwania zmuszają cię do przemieszczania się z miejsca na miejsce bez wyraźnego powodu. Gra ponoć miała być przykładem klasycznej gry ukryte objekty, jednak Mystery of the Missing Brigantine jest zbyt prymitywna jeśli chodzi o kompozycję grywalności. Nie znajdziemy tu klasycznych mini-gier. Ale ta nowoczesna gra prezentuje przestarzałe style scen z kupą śmieci, które są jedynymi jej elementami. Po prostu wskaż i kliknij – tego mamy już dosyć.

Jedyną rzeczą, która nie zraża w Mystery of the Missing Brigantine jest szata graficzna. Jest dobrze zrobiona i przyjemna. Jednak nie wystarczy by gra była charakteryzowana przez pryzmat jakości lub by mówiono, że nie jest zła. Podkład muzyczny to kolejny minus. Jest tak irytujący, że grać powinno się w trybie mute.

Podsumowując, nie ma za co chwalić Mystery of the Missing Brigantine. Jest nudna i monotonna i ledwo budzi zainteresowanie wśród doświadczonych grachy serii hidden object. Może nie jest to zły wariant wersji próbnej dla początkujących, jednak nawet oni zagraliby tylko raz.