Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Murder, She Wrote gra
3.4597701149425
87

Murder, She Wrote

Pamiętasz słynną autorkę tajemniczych powieści, Jessicę Fletcher? Rozpaczliwie potrzebuje ona Twojej pomocy. Wiele nieodkrytych wskazówek i różnych nierozwiązanych spraw czeka na Ciebie w tej ekscytującej grze ukrytych przedmiotów! "Murder, She Wrote" to gra, która oferuje Ci stawienie czoła rozmaitym sprawom. Przemierzaj wszystkie miejsca i przygotuj się na postawienie prawdziwych morderców przed obliczem sprawiedliwości. Wykorzystaj swoją ciekawość w rozwiązywaniu trudnych łamigłówek i odszukaj wszystkie ukryte przedmioty, aby rozwikłać tajemnice tych zbrodni! Z pewnością spodoba Ci się ta wysoko oceniona gra! Baw się dobrze!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Murder, She Wrote. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MURDER, SHE WROTE

MURDER, SHE WROTE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Lista gier ukrytych przedmiotów wydłuża się o kolejną produkcję pod tytułem “Murder, She Wrote” firmy Legacy Interactive. Powstała ona w oparciu o długi serial telewizyjny pod tym samym tytułem. Grasz jako Jessica Fletcher, małomiasteczkowa pisarka, która natyka się na okropne zbrodnie, gdziekolwiek się nie uda... Read more

Powieść detektywistyczna zawiera pięć oddzielnych zagadek. Każda sprawa może być rozwiązana na czas, lub w trybie “relaxed”, ale czas, który masz na przejście każdego poziomu sprawia, że różnica między tymi trybami jest omal niezauważalna. Aby rozpocząć przygodę, musisz przebrnąć przez nudny, animowany wstęp i dopiero wtedy zaczniesz szukać wskazówek i rozmawiać ze świadkami i podejrzanymi. Jak większość gier ukrytych przedmiotów, ta także rozgrywa się na dworze, jak i w zamkniętych pomieszczeniach - znajdziesz się na pokładzie statku, wewnątrz restauracji, w laboratorium i w garderobie.

W każdym miejscu Jessica otrzyma osobną listę ukrytych przedmiotów do odnalezienia. Większość poszukiwanych przedmiotów jest związana z miejscem i z fabułą gry. Dzięki niesamowitej grafice, łatwo je zauważyć, choć niektóre z nich są niezbyt wyraźne. Jeśli utkniesz, możesz kliknąć na pustej kartce papieru w maszynie do pisania, aby uzyskać wskazówkę. W przerwach w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, będziesz musiał rozwiązać rozmaite łamigłówki. Są to puzzle, gry pamięciowe, szukanie różnić między obrazkami, wyzwania logiczne itd.

Cała gra ma ponad 80 poziomów, rozgrywających się w około 12 różnych miejscach. Niemniej jednak musisz się przygotować na odwiedzenie niektórych miejsc kilka razy podczas rozwiązywania jednej sprawy. Każde śledztwo zajmie Ci jedną lub dwie godziny.

Musimy przyznać, że trudno nazwać tą grę wybitnie nowatorską, choć jej świetne wykonanie czyni ją wartą pobrania. Dlaczego nie miałbyś się sam przekonać?