Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Murder, She Wrote 2: Return to Cabot Cove gra
3.6666666666667
36

Murder, She Wrote 2: Return to Cabot Cove

Wszyscy fani detektywów będą zadowoleni z ukazania się kolejnej części gry pt. Murder, She wrote od Legacy Interactive! Murder, She Wrote 2 oparta na jednym z najpopularniejszym programie telewizyjnym o pisarzach opowieści kryminalnych ma szansę stać się wielkim hitem! Dołącz do Jessici Fletcher w wyprawie do miasta w Nowej Anglii by zbadać sprawę trzech morderstw i rozwiązać ponad 80 łamigłówek! Murder, She Wrote 2 ukaże się w przyszłym roku! Postaraj się nie przegapić, bo warto poczekać!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MURDER, SHE WROTE 2: RETURN TO CABOT COVE

MURDER, SHE WROTE 2: RETURN TO CABOT COVE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Prawie każdy na naszej planecie, przynajmniej jeden raz, marzył o tym by zostać prywatnym detektywem poszukującym różnych wskazówek w tajemniczej sprawie Te nasze marzenie wzięło się zapewne z wielu seriali telewizyjnych o policjantach, detektywach i tajemniczych morderstwach, w których dobra zawsze zwycięża…Może pamiętacie jeden szczególny serial Morder, She Wrote, w naszym kraju bardziej znanym pod tytułem „Napisała” Morderstwo”?Jeśli podobał wam się serial, z przyjemnością usłyszycie, że deweloperzy z Legacy Interactive stworzyli kolejną grę w serii Murder, She Wrote 2. Przygotujcie się na podróż pełna sekretów, rozwiązywania spraw kryminalnych i szukaniu wskazówek i dowodów! Jeśli jesteście gotowi, dołączcie do nas w tej recenzji i dowiedzcie się więcej o grze!.. Read more

Murder, She Wrote 2 jest doskonałym przykładem na to w jaki sposób gry HO łącza w sobie elementy przygody i łamigłówek, nie tylko w samej grze ale także w fabule. Fabuła jest tu zdumiewająca i bardzo oryginalna. Wcielamy się tu w rolę Jessici Fletcher, fikcyjnej autorki książek a także doskonałego, amatora-detektywa, która zostaje zamieszana w trze morderstwa, wszystkie mające miejsce w maleńkiej jaskini Cabota, która okazuje się być śmiertelna. Od tajemnicy zaginionego obrazu do sekretu szokującej śmierci przez porażenie prądem do literackiego oszustwa, będziemy rozwiązywać łamigłówki, szukać dowodów i przesłuchiwać świadków by pomóc słynnej Jessice rozwiązać każdą sprawę zanim będzie za późno! Opowieść została zrobiona dokładnie tak jak w serialu, z niewielkimi zwrotami akcji i ciekawymi zadaniami i jeśli historia ta wam się podoba, możecie pobrać i zagrać w darmową wersję Murder, She Wrote 2 lub tez pomyśleć nad zakupem pełnej wersji i cieszyć się nielimitowana zabawą!

Kolejną rzeczą, która jest doskonała w Murder, She Wrote 2 jest gra. Gatunek przygodowy od samego początku jest bardzo silny, więc będziemy odnajdywać wiele zamków, do których brak jest klucza lub zablokowane przejścia lub jakiegokolwiek rodzaju przeszkody, które wymagać będą logicznego rozwiązania. Jeśli chodzi o sceny z ukrytymi obiektami, każda będziemy przechodzić wa razy, jednak wygląd sceny tak bardzo się zmieni, ze nie będziemy mieli o tym pojęcia. W każdym wypadku, będziemy znajdywać sześć spółgłosek z maszyny do pisania, która wypełni brakujące litery na liście HO, co sprawi, że łatwiej będzie je odszukać. Jeśli chodzi o łamigłówki, z pewnością będziecie zachwyceni, bo wiele z nich jest do prawdy oryginalna i ciekawa. Będziemy mieszać różne kolory by zyskać właściwy odcień, będziemy układać puzzle i wiele więcej! Dwa poziomy trudności i różne podpowiedzi, przycisk omijania przybędą nam z pomocą.

W końcu, cechy, które zawsze mają znaczenie są muzyka i grafika! Murder, She Wrote 2 jest doskonałą grą, która zachwyci was przejrzystą grafiką i wspaniałym podkładem, który sprawi, że gra żyje. Muzyka jest bardzo dobra i doskonale pasuje do atmosfery. W połączeniu doświadczenie audio-wizualne wypada znakomicie!

Podsumowując, Murder, She Wrote 2 jest świetną grą HO z różnymi elementami przygody i łamigłówek a także mini-gier, z doskonałą fabułą, zaskakująca grafika i poruszającą muzyką przy akompaniamencie interesującej, wciągającej gry! Gra z pewnością warta jest wypróbowania!