Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding Collector's Edition gra
3.5
14

Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding Collector's Edition

Witamy w Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding, gdzie rządzi mrok i wszystko wywołuje ciarki na plecach. Poznaj Veronikę i patrz jak przygotowuje się do ślubu w Paryżu! Coś jednak nie wychodzi i ty musisz dowiedzieć się o co właściwie chodzi! Najpierw dowiedz się kim jest narzeczony Veroniki i jakie skrywa sekrety, walcz z wilkołakami i więcej. Ciesz się niezwykłą fabułą, trudnymi łamigłówkami i niezwykle pięknymi scenami. Pobierz Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding Collector's Edition całkowicie za darmo, poznaj prawdę i nie pozwól by sny Veroniki legły w gruzach. Powodzenia!

SHADOW WOLF MYSTERIES: CURSED WEDDING COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

SHADOW WOLF MYSTERIES: CURSED WEDDING COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jaki byłby twój najszczęśliwszy dzień w życiu? Niektórzy uważają, że to dzień ślubu, lecz co się stanie gdy dzień ten zagrożony jest przez mroczny sekret, który wygląda z mroku? By uzyskać odpowiedź na to pytanie możecie zagrać w Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding, grę pochodząca od dewelopera słynnego z serii Shadow Wolf Mysteries – ERS G-Studio. By poznać te mroczne sekrety i tajemnice, które na was czekają a także dowiedzieć się więcej o grze przeczytajcie resztę naszej recenzji!.. Read more

Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding jest dobrze zrobiona grę single player z gatunku ukryte obiekty z elementami puzzli i przygody. Pierwszą cechą, która się tu zajmiemy jest fabuła. Opowieść jest całkiem oryginalna i idzie mniej więcej tak: Wcielasz się w rolę prywatnego detektywa, który mieszka w Paryżu. Wynajmuje go Veronica, która prosi go, by ten chronił jej ślub. Choć nie wydaje się to prawdziwym wyzwaniem, nie martwcie się, bo już kilka chwil później dowiadujemy się jak wielkie niebezpieczeństwo grozi Veronice – stary wilkołak Mephistus obudził się i obiecał zemstę na dziewczynie i jej rodzinie zabijając ich wszystkich. I to właśnie się stanie jeśli go nie powstrzymasz! By dowiedzieć się kim jest Mephistus, dlaczego poluje na Veronice i jaki jest jego plan, pobierz i zagraj w grę albo w wersji demo lub też pełnej, płatnej wersji.

Po drugie przyjrzymy się grywalności. W Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding jest ona świetna, co więcej, balansuje pomiędzy scenami HO, łamigłówkami i mini-grami. Na początek, decydujemy się na wybór poziomu trudności: zwykły, zaawansowany i trudny. Po tym jesteśmy już gotowi wyruszyć na polowanie ukrytych przedmiotów i rozwiązywanie łamigłówek. Sceny Ho są bardzo dobre, jest tu wiele obiektów, które nie przeplatają się ze sobą. Dobrą rzeczą jest to, ze nie nie będziemy musieli szukać przedmiotów kilka razy pod rząd, a w większości między scenami będą łamigłówki, co czyni grę bardziej ciekawą. Są tu rozmaite łamigłówki i mini-gry i choć nie maja tematu wspólnego, wszystkie są ciekawe i zabawne: od układanek, przebieranek do puzzli! Niektóre z nich są bardzo oryginalne! Można tu uzyskać różne rodzaje pomocy: przewodnik wewnątrz gry, lub też system podpowiedzi, no i dziennik!

Kolejna cechą Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding jest grafika i muzyka. Nie można powiedzieć nic więcej niż tylko to, że obie te cechy są fantastyczne! Grafika jest przejrzysta i kolorowa, odlot. Postacie są wyraziste i dobrze zrobione, doskonałe głosy, choć nie ma podkładów głosowych. Muzyka jest posępna a efekty dźwiękowe nie są denerwujące i wszystko dokłada się do atmosfery gry, która trwa 5 lub też więcej godzin, choć wygląda na godzinną!

Podsumowując, Shadow Wolf Mysteries: Cursed Wedding jest doskonałą grą single player/Puzzle/Przygoda, od studia ERS G-Studio i na pewno nas nie zawiedzie! Wszystkie ważne cechy, które tworzą dobra grę są tu zawarte: ciekawa i długa gra, wciągająca fabuła, wspaniała grafika i temat muzyczny idealnie dopasowany do atmosfery. W grę zdecydowanie warto zagrać, a można to zrobić pobierając darmową wersję demo lub też nabywając pełna wersję tej wspaniałej gry! Powodzenia!